Elżbieta: Spokój

Szczęść Boże. Wczoraj skończyłam czarta nowennę w swoim życiu, a pisze dopiero pierwsze świadectwo. I dziś wiem, że powinnam to zrobić dwa lata temu, kiedy odmówiłam pierwsza nowennę w intencji syna. Moje dziecko oddaliło się od Boga i pogubiło w życiu. Nie widzi jego sensu, nie ma w nim żadnej nadziei na przyszłość. Wiem, że stało się to dlatego, że przestał chodzić systematycznie do kościoła i nie potrafi zawierzyć swojego życia Bogu. Ja natomiast jego całe życie zawierzyłam Panu i Jego Matce. Spokój,
który dała mi modlitwa nowenną pompejanską jest niedoopisania i wiara która mi daje umacnia w przekonaniu, że syn tak szczerze powróci do Boga, a Jezus, Maryja i św. Józef uratują jego duszę i ogrzeją jego serce swą bezgraniczną miłością. Taka też była moja ostatnia intencja, bo wiem że tylko to jest potrzebne mojemu dziecku. To na pewno nie jest ostatnia moja nowenna. Wierzę, że mój syn zrozumie wreszcie siłę tej modlitwy.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

3 4 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
enia
enia
27.06.20 09:16

Elżbieta odmów nowennę do Krwi Jezusa ks.Amortha, pierwsza intencja o zbawienie syna,następne mogą byc o nawrócenie.Za siebie też odmów o zbawienie duszy. Postaram się skopiować o tej nowennie co juz kiedyś tu zamieszczałam.

enia
enia
27.06.20 09:19

Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x