Elżbieta: Spokój

Szczęść Boże. Wczoraj skończyłam czarta nowennę w swoim życiu, a pisze dopiero pierwsze świadectwo. I dziś wiem, że powinnam to zrobić dwa lata temu, kiedy odmówiłam pierwsza nowennę w intencji syna. Moje dziecko oddaliło się od Boga i pogubiło w życiu. Nie widzi jego sensu, nie ma w nim żadnej nadziei na przyszłość. Wiem, że stało się to dlatego, że przestał chodzić systematycznie do kościoła i nie potrafi zawierzyć swojego życia Bogu. Ja natomiast jego całe życie zawierzyłam Panu i Jego Matce. Spokój,
który dała mi modlitwa nowenną pompejanską jest niedoopisania i wiara która mi daje umacnia w przekonaniu, że syn tak szczerze powróci do Boga, a Jezus, Maryja i św. Józef uratują jego duszę i ogrzeją jego serce swą bezgraniczną miłością. Taka też była moja ostatnia intencja, bo wiem że tylko to jest potrzebne mojemu dziecku. To na pewno nie jest ostatnia moja nowenna. Wierzę, że mój syn zrozumie wreszcie siłę tej modlitwy.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Elżbieta odmów nowennę do Krwi Jezusa ks.Amortha, pierwsza intencja o zbawienie syna,następne mogą byc o nawrócenie.Za siebie też odmów o zbawienie duszy. Postaram się skopiować o tej nowennie co juz kiedyś tu zamieszczałam.

  • Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk demona . Wystarczy odmawiać nowennę przez dziewięć dni.Możemy być spokojni i pewni ,że otrzymamy łaskę . W wypadku innych problemów pokonanie trudności może zająć niekiedy wiele miesięcy, dlatego należy odmawiać nowennę przez długi czas .Bóg chce nas ukształtować poprzez wiarę i poświęcenie .Wiara w niego będzie nagrodzona. Po otrzymaniu łaski zbawienia, można – w intencji tej samej osoby -odmówić nowennę z prośbą o nawrócenie /lub o uwolnienie od uzależnienia od narkotyków bądź o uwolnienie od ducha nienawiści lub o uwolnienie od wszystkiego , co dręczy , a czego pochodzenia nie znamy/ Dobroczynny skutek może przyjść po miesiącach lub latach.Możemy być pewni ,że prędzej czy później nadejdzie Np Udziel mi łaski , aby /imię osoby/ został uwolniony od złych uroków i od zastępów diabelskich , które trzymają go w niewoli.Niech będzie uwolniony od wszelkiego przekleństwa ,zaklęcia i klątwy .Niech będzie mógł wrócić do wiary w Jezusa.Niech będzie mógł wzrastać w wierności Bogu i na końcu swej ziemskiej wędrówki przyjść do Ciebie i podziękować Ci w Niebieskim Jeruzalem.Miej dla niego litość ,Święta Matko .Dziękuję Ci, bądź błogosławiona.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!