Barbara: Dziękuję, Królowo Różańca Świętego!

Pragnę złożyć to świadectwo na Twoją cześć Królowo Różańca !!! Dziękuję z całego serca za wszystkie łaski.
Nowenna Pompejańska : jest to tak prosta a zarazem cudowna modlitwa, która przemienia sumienie i wyprasza łaski nam potrzebne. Wystarczy modlić się z ufnością i zawsze prosić o łaskę – jeśli jest zgodna z wolą Pana Boga.
Moja intencja , w której odmówiłam 13 NP została wysłuchana. Modliłam się o dobrego, religijnego męża dla mojej córki i dzisiaj jest już szczęśliwą mężatką. W wielu innych intencjach również zostałam wysłuchana a w innych dowiem się dopiero po śmierci.
Obecnie odmawiam 40 nowennę i wiem, że nadal będę modlić się ta cudowna modlitwą bo bez różańca nie wyobrażam sobie życia.
Wszystko oddaję Tobie o Królowo Różańca Świętego !
PS . Jest to moje kolejne świadectwo ale nigdy wcześniej nie miałam takich trudności w napisaniu jak tym razem.

NOWOŚĆ

Modlitwy do św. Józefa

Nowenna - Septenna

- Różaniec - Siedem boleści

- Litania - Za konających

2,50

  • Dziękuję za piękne świadectwo ❤️ Ja również nie wyobrażam sobie już życia bez różańca!Pani świadectwo daje nadzieję dla innych modlących się Nowenną Pompejańską

  • Mam nadzieję że mnie też spotka miłość życia na którą czekam. Modlę się i czekam na świętego meza i chciałabym być dla niego świętą żonę. Maryjo, kochana Matko wstaw się za mną do Boga i pomóż, mi go spotkać żebyśmy się spotkali i utworzyli związek małżeński oparty na solidnych religijnych fundamentach

  • Proszę o ocalenie mojego związku. Wymodliłam go sobie i nie doceniłam tego daru 🙁

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!