Aneta: Trwanie w modlitwie

Nowennę odmawiam od ponad 5 lat – głównie w intencji uzdrowienia moich oczu – po ok. 4,5 roku nastąpiła w tej sprawie znaczna poprawa – można powiedzieć dowiedziałam się co było przyczyną poważnych problemów. nadal modlę się o dalszą poprawę stanu oczu.
Jednocześnie odmówiłam nowenny w wielu innych intencjach – o zdrowie bliskich osób, zbawienie dusz czyśćcowych, osób cierpiących przez wojnę itp. Kiedyś obejrzałam w tv krotki reportaż o młodej kobiecie, która ciężko zachorowała na serce tuż po porodzie i czekał ją przeszczep serca. Bardzo poruszyła mnie ta historia i odmówiłam nowennę w intencji osób czekających na przeszczep – kiedy się modliłam miałam tą kobietę przed oczami. Po jakimś w czasie na Polsacie znowu był reportaż o niej i jak się okazało – jej serce zregenerowało się w cudowny sposób i mogła wrócić do domu a przeszczep okazał się już niepotrzebny. Wierzę,że dokonała tego Matka Boska. Warto trwać w tej modlitwie i głęboko wierzę,że moje inne intencje tez zostaną wysłuchane

Dewocjonalia

związane 

ze Świętym

Benedyktem!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miśka
Miśka
04.06.20 17:59

Boża kobieta z Ciebie

kocham
kocham
04.06.20 19:48

przepiękne świadectwo

wiesia
wiesia
05.06.20 17:41

Anetko, jesteś piękną kobietą! Niech Matka Najświętsza opiekuję się Tobą, niech Cię wspiera i oręduje u Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Modliłaś się w intencji tej chorej kobiety i Matka Najświętsza wyprosiła uzdrowienie. Bardzo, bardzo mnie rozczuliłaś. Wszystkiego dobrego! Z Panem Bogiem

aneta
aneta
05.06.20 17:53

dziękuje za miłe słowa. Ta modlitwa ma ogromną moc. jeśli można proszę też o krótką modlitwę za mnie – od lat zmagam się z nerwicą i lękiem, który czesto mnei paraliżuje. obiecuje modlić się w Państwa intencjach.

Dorota
Dorota
20.06.20 00:09
Reply to  aneta

Anetko nie bój się wierz tylko wszystko będzie dobrze ja włączę cię do koronki Milosierdzia Bożego każdego dnia. Dziękuję za modlitwy twoje za nas.

aneta
aneta
20.06.20 08:00
Reply to  Dorota

dziękuję bardzo za Pani modlitwe. Postaram sie odwdzieczyć tym samym

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x