Agata: Uzdrowienie relacji w mężem – wdzięczność

Dzisiaj ukończyłam Nowennę Pompejańską. Modlitwy codzienne dały ukojenie i wewnętrzny spokój, tak bardzo potrzebny w dzisiejszych czasach. Modliłam się o uzdrowienie relacji z mężem mój mąż był osobą agresywną, potrafił w ataku agresji zniszczyć mebel, czy coś innego w naszym domu. Podczas kłótni nie panował nad swoimi emocjami trwało to ok 9 lat. Pewnego dnia pokłóciliśmy się  i posunął sie za ,,daleko” pierwszy raz popchnął mnie .Bardzo płakałam , bolało mnie powiedział m.in ,, dobrze Ci tak zasługujesz, na to itp,, . Inwektywy jego w stosunku do mojej osoby przecinały moje serce na pół. Dbałam o dom , gotowałam sprzątałam, a mimo to w przypływie agresji wyzywał mnie i niszczył rzeczy w domu. Pewnego dnia powiedziałam dość … oddałam całe moje małżeństwo Maryi (2 rocznica małżeństwa będzie w tym roku). Poprosiłam Maryję , żeby zrobiła co chce z moim małżeństwem – jeśli mamy być razem to proszę o łaskę , jeśli nie to proszę o jej decyzję. . Taką jaką sama podejmie- w głębi serca chciałam jednak być z mężem. Usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej – na początku myślałam , że nie dam rady codziennie modlić się ( modlitwa trwa ok 1,5 godziny) . Zaczęłam się modlić już w drugim tygodniu mój mąż zaczął być spokojny , podczas ataku niekontrolowanej złości BARDZO SIĘ STARAŁ zachować spokój . Po następnych tygodniach robił kolejne postępy , aż do tej pory : ) . Jest osobą spokojną, najpierw pomyśli potem zrobi, czy coś powie. Bardzo stara się mnie nie zranić . Nie podnosi na mnie ręki (nie popycha)  , nie niszczy rzeczy w domu, angażuje się w życie rodzinne, gotuje ze mną wspólnie obiady, chodzimy na spacery . Jestem DOZGONNIE  WDZIĘCZNA , za wysłuchanie mojej modlitwy . Odmawianie tej Nowenny jest zaszczytem dla mnie . Moje modlitwy czasem były, za szybkie , niezbyt dokładne , za co przepraszam, ale były CODZIENNE, ZAWSZE ZE SZCZERYM CZYSTYM SERCEM.  Proszę Maryję, Boga i wszystkich świętych, aby mój mąż wytrwał w takim stanie . W stanie spokoju, radości, wewnętrznego uporządkowania emocjonalnego, w szacunku i miłości do mnie. Proszę Was wszystkich, którzy to czytacie módlcie się na Nowennie Pompejańskiej. Kochana Maryja pomaga nam wszystkim, nie opuszcza nas ! Trzeba tylko jej zaufać, oddać jej swoje serce. Jak zaczynałam się modlić czytałam Wasze wpisy, świadectwa i nie sądziłam, ze kiedyś będę mogła i miała możliwość napisać swojego! Jestem wdzięczna. Planuje modlić się na kolejnej Nowennie. Proszę  zwróćmy uwagę na to co się dzieje na świecie jest tyle niedobrego … módlmy się wspólnie prośmy o pokój na świecie i o ład społeczny . Mógłby się jeśli macie chęci na Nowennie Pompejańskiej o zakończenie pandemii i o pokój na świecie. Jestem wdzięczna , dziękuję. Maryjo proszę daj wytrwać mojemu mężowi w łasce pozytywnych emocji i w tym żeby kontrolował swoją agresję.  A wszystkim , którzy to czytacie pisze prostu z serca, weźcie różaniec poświećcie trochę czasu , na codzienna modlitwę , zaufajcie Bogu, a nasz świat będzie piękniejszy.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

 • Witam.
  W małżeństwie żona która jest wytrwała i nie przekreśla wybacza i walczy o rodzinę to skarb.
  W moim życiu potoczyło się tak że żona z dziećmi odeszła odemnie bo nie chciała naprawiać wolała z kimś innym ułożyć sobie życie.
  W ciągu roku trzy razy wracała do mnie.
  Koniec końców wychodzi tak że sercem jest przy tamtym mężczyźnie i ja takiego dzielenia się nie mogę znieść.
  Chyba do końca nie wybaczyłem żonie.
  Niech Maryja ma w opiece moją rodzinę.

  • Drogi Marcinie. To działa w obie strony. Mąż, który walczy o rodzinę to też skarb. Z Panem Bogiem

 • Pomódl się o nawrocenie i przemianę duchową męża 🙂 na początku zły będzie bardzo mieszał ale na koniec wszystko się uspokoi i Twoj mąż przestanie byc agresywny

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!