Agata: Upragniona ciąża i to bliźniacza

Jestem przykładem,że wiara i modlitwą czyni cuda!
jestem z mężem 3lata po ślubie bardzo chcieliśmy mieć dziecko ,ale cały czas był jakiś problem pierw ze mną później z mężem.postanowilam odmówić NP ,pierwszą moja nowennę odmawialam ponad rok temu .Maryja nie wysłuchała mojej modlitwy,ale działy się inne rzeczy i cuda.za raz po skończonej nowennę mąż miał wypadek i cud był, że nic mu się nie stało A auto do kasacjii.wiem że wtedy to Maryja nad nim czuwała!i miała go w opiece 😉 parę mięs po tym zdarzeniu pojechałam z mężem do Włoch na urlop do Wenecji ,we Wloszech kupiłam różaniec, lecz gdy wróciłam z urlopu różaniec leżał w szafce aż  do lutego tego roku 😉 pomyślałam że jeżeli znowu nie ma dzieciątka to sięgnę po różaniec który kupiłam we Włoszech i zacznę NP..Modlilam się i prosiłam Maryję  o dzieciątko, akurat zaczynał się post Wielkanocny i  przysieglam sobie,że na post odmowie sobie alkoholu i tak się stalo;) gdy Konczylam NP dowiedziałam się, że jestem w Ciazy 😉 parę dni temu zaczęłam 3 NP O zdrowie dla mojego dzieciątka i dziś byłam po raz pierwszy u lekarz iii okazało się,że to ciąża bliźniacza!
Chwała Ci Boże! Chwała Ci Jezu! Chwała Ci Maryjo!
wierzę w cuda i modlitwe i wiem ,że to Maryja jest przy mnie i mnie prowadzi!ten cud będę mówiła wszędzie i każdemu!Maryjo moja Kochana dziękuję!i Kocham Cię! Amen!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

5 2 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
Monika
16.06.20 23:46

Cudownie! Dwa szczęścia na raz! Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej podczas całej ciąży i szczęśliwego rozwiązania!

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x