Zaproszenie do Nowenny Pompejańskiej z ks. Teodorem i ks. Dominikiem

13 maja ks. Teodor (Teobańkologia) oraz ks. Dominik (Wojownicy Maryi) inicjują  Wielką Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia grzeszników. Inauguracja będzie w transmisji na żywo w dniu 13 maja o godzinie 20:30. Wówczas transmitowane będzie na żywo nabożeństwo fatimskie, które poprowadzą ks. Dominik Chmielewski oraz ks. Teodor Sawielewicz.  

Akcji patronuje i błogosławi ks. bp prof. Andrzej Siemieniewski.

Więcej informacji na stronach ks. Teodora:

Zapraszamy do towarzyszenia inicjatywie ks. Teodora!

Informacja dla początkujących w nowennie:

Pamiętajmy przy tym, że nowenna pompejańska nie jest dzielona na osoby/róże, a intencja powinna być w miarę ścisła, czyli za konkretną osobę. Zawsze też uwrażliwiamy, aby nie korzystać z tzw. przyspieszonych różańców, które łatwo znaleźć w internecie, gdyż stoi to w sprzeczności ze spokojnym rytmem modlitwy różańcowej – jak to ujął Jan Paweł II w Liście o różańcu. Także ten papież wskazywał, że różaniec nie istnieje bez rozważań, a więc nigdy ich nie pomijajmy w modlitwie.

Więcej odpowiedzi na wątpliwości znajdziesz w dwóch ostatnich transmisjach:

Marek Woś

Polecamy też:

Cykl artykułów: w szkole różańca

W szkole różańca – formacja wokół nowenny pompejańskiej

 

Wywiad z ks. Dominikiem Chmielewskim

https://krolowa.pl/rozaniec-bron-czasow-ostatecznych-rozmawiamy-z-ksiedzem-dominikiem-chmielewskim/

Wojownicy Maryi:

https://krolowa.pl/chcemy-byc-apostolami-milosci/

 

 

 

  • „Pan Jezus powiedział do Siostry Faustyny: Łaski z Mojego miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest ufność. Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma. Wielką Mi są pociechą dusze o bezgranicznej ufności, bo w takie dusze przelewam wszystkie skarby swych łask. Cieszę się, że żądają wiele, bo Moim pragnieniem jest dawać wiele, i to bardzo wiele. Smucę się natomiast, jeżeli dusze żądają mało, zacieśniają swe serca (Dz. 1578).”

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!