T: Ogromny cud: odzyskałem zdrowie!

Odkąd tylko pamiętam, cierpiałem na pewną okropną chorobę. Tyle lat ją miałem, a lekarze nie mogli dojść co mi jest. Ta choroba uniemożliwiała normalne funkcjonowanie – starałem się, ale i tak się śmiano ze mnie. Gdzie przechodziłem, gdzieś byłem były ze mnie obelgi a ja się wstydziłem.
U mnie chorób zdiagnozowali tysiące – i nic z tego. Były stwierdzenia od lekkiej choroby aż do raka… Nie mogłem uwierzyć. Ale wtedy przyszła mi wiadomość o nowennie pompejańskiej. Zacząłem ją odmawiać, ale myślałem może pomoże może nie. Nie wierzyłem ze Matka Boża mi pomoże! i Nic się nie stało – dalej byłem chory – bo nie wierzyłem w Cud. Ale później odmawiałem po raz drugi i po raz trzeci już z wiarą – topiłem się w wierze. Oprócz mnie modliły się jeszcze dwie osoby z mojej rodziny.
Po zakończonej 3 nowennie poszedłem znowu do szpitala. I tu nagle… cud – lekarz ten sam od prawie 15 lat od samego razu zaraz po badaniach powiedział mi że wie wreście co to za choroba i jest do wyleczenia. I rzeczywiście, dali mi po prostu jeden lek i po wszystkim czyli choroba niewielka ale wszyscy myśleli że to rak.
Nie mogę uwierzyć do tego czasu ( gdyż już rok miną od uzdrowienia).
Matka Boża wysłuchała mnie i moich bliskich. Trzeba tylko wierzyć!!!!!
Do końca życia będę chwalił Boga za te rzeczy.
Odmawiajcie ten święty różaniec. Moc ma niesamowitą – a ja jak małe dziecko się cieszę, skaczę z radości.

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik

4.2 5 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
29.05.20 10:47

Gratuluje. Czyli trzeba modlic sie z wiara, tak jak sw Piotr ktory dopoki wierzyl chodzil po wodzie w momencie gdy sie przestraszyl zaczal tonac

Tomasz
Tomasz
29.05.20 10:56
Reply to  Krystyna

Tak, wiara jest podstawą całego uzdrowienia. Z wiara przeszedłem przez ten mur choroby i wiem, że bez wiary nie pokonał bym tego muru. Cały czas gdy to wspominam, płaczę z radości! Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają moje świadectwo. 

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x