Maria: Koronawirus i prośba duszy czyśćcowe

Do odmawiania nowenny zabierałam się od kilku miesięcy. Bałam się, że nie dam rady. Kiedy koronawirus przywędrował do Polski uznałam, że to dobry czas, żeby rozpocząć nowennę w intencji ochronienia Polaków przed wirusem. Jestem na końcówce nowenny, kończę na początku maja. Ufam, że Maryja wysłucha mnie i wirus opuści nasz kraj, i będziemy mogli znów normalnie żyć. Początki były trudne, szatan utrudniał mi modlitwę, ale kiedy dowiedziałam się i zrozumiałam, dlaczego to robi i jak bardzo nienawidzi Maryi, zaczęłam prosić Maryję, żeby pomogła mi odmawiać dalej nowennę. Po ukończeniu tej nowenny chciałam rozpocząć kolejną w intencji mojej rodziny. Kilka dni temu rano myślałam o zmarłym krewnym, który zginął w wypadku 10 lat temu. W pewnym momencie poczułam, że jego dusza prosi mnie, żebym kolejną nowennę odmówiła za niego, żeby mógł z czyśćca trafić do Nieba. Zgodziłam się, po skończeniu pierwszej nowenny od razu rozpocznę kolejną. Proszę o modlitwę za mnie o siłę, bo nowenna za tę duszę może być trudna. Czuję, że pierwsza nowenna była po to, żebym uwierzyła, że wytrwam i będę mogła pomóc duszy, która o to prosi.

 • Zamów za tą duszę Msze św. wieczyste np. u Werbistów odprawia się w tym zgromadzeniu 7 Mszy św. dziennie na całym świecie za osoby wpisane w księgi wieczyste. Bardzo pomożesz tej duszy .Możesz zamówić też za siebie napewno wtedy bedziesz silniejsza bo łaska jaka płynie z tych Mszy św jest wielka.Koszt to około 25 zł za osobę.

  • Mena czy tą opłatę robi się co miesiąc? Nigdy nie zamawiałam takich mszy, czy zauważyłaś u siebie zmiany płynące z tych mszy ? Będę wdzięczna za informację. Dużo spokoju i łask dla Ciebie:)

   • Jednorazowo,Msze św będą odprawiane do puki klasztor będzie istniał.
    Poczytaj na necie

   • Nie nie robi się raz na miesiąc jest to opłata jednorazowa. Dostajesz obrazki z potwierdzeniem wpisania .
    Potem co jakiś czas bedziesz dostawać różne od nich materiały np. informacje o nowennie w inencji rodziny czy nowennie na dzień matki itp. jednak jest to nieobowiązkowe bedziesz chciała skorzystać to skorzystasz jak nie to nie . Ja pozamawiałam za wszystkich członków z mojej rodziny żywych i zmarłych czasami zamówiłam za osbę ,która np. była wroga dla mnie.
    Też pozamawiałam w innych zakonach np. Pallotynów jednak zawsze na początek polecam werbistów bo tam jest aż siedem Mszy Św. codziennie w innych zgromadzeniach jest np. trzy lub jedna dziennie . Łaski płyną napewno wielkie ,a takim cudownym zdarzeniem to było gdy miałam załatwić jedną ważną sprawę, jednak jedna osoba wciąż mi to utrudniała i wtedy zamówiłam za nią te Msze św. (ona nic na ten temat nie wiedziała i nie wie ) zaraz po wpisaniu na drugi dzień ta sama osoba przyszła do mnie i powiedziała ,że tą sprawę sama dla mnie załatwi i tak też się stało.

    Ważne jest też to ,że gdy za siebie się zamówi to nawet po śmierci naszej te Msze św. będą za nas odprawiane to takie „ubezpieczenie ” które jest też ważne po tamtej stronie. Nawet jak wsxyscy by o nas w rodzinie zapomnieli i się nie modlili to dzięki tym Mszą mamy zapewnioną modlitwe za nas.

   • Jak masz jakieś pytania to pytaj . Niech Bóg ci błogosławi aż do końca twych dni.

  • Zamówiłem właśnie po Twoim wpisie , dziękuję że podzieliłaś się tym postem.Właśnie potrzeba mi modlitwa za mnie bo odmawiam nowennę pompejańską (pierwszą) która zaczęła się 13 maja i pomimo że świetnie mi idzie to dużo okazji do grzechu , z Bogiem! 🙂

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!