Magdalena: Uratowane małżeństwo

Miałam problemy z małżeństwem, myślałam o rozwodzie,odejsciu, zamieszkaniu osobno,stwierdzeniu nieważności małżeństwa,myśli kiełkowały się bardzo różne plus problemy w relacjach z teściową,kłótnie z mężem,coraz trudniejsze, wszystko było ciężkie,trudne… O pompejance usłyszałam już dawno i modliłam się w różnych intencjach. Matka Boża mi pomagała,stała przy mnie, opiekowała się mną. Modliłam się nowenna o stałą pracę dla męża i dostał bardzo dobrze płatną pracę,w której pracuje już na stałe. Teraz w małżeństwie jest o niebo lepiej niż wcześniej. Dogadujemy się z mężem,wybaczyłam Mu wszystko,również Jego rodzinie,gdyż jestem chrześcijanką wierzaca,jeśli Pan Jezus mi wybaczył moje grzechy to dlaczego ja mam nie wybaczyć moim winowajcom. Matka Boża działa,naprawdę uwierzcie i odmawiajcie różaniec,bo to piękna modlitwa! Teraz modlę się o ustanie epidemii korona wirusa i wierzę,że Najświętsza Panienka sprawi cud. Z Panem Bogiem! Niech Wam wszystkim błogosławi Jezus Zmartwychwstały Nasz Pan i Król!

 • Katolik nigdy nie myśli o rozwodzie cię kawę co byś napisała jak by doszło do rozwodu

  • Ja długo chciałam ratować,ale wszystko mi jedno teraz mam dość kłótni chcę tylko spokoju….

   • Nie mów tak że ci wszystko jedno stanełaś świadomie przed ołtarzem i teraz przypomnij sobie przysięgę co mówiłaś do męża pamiętaj najgorsze w życiu co może być to niepodjecie walki a potem żałować całe życie udaj się do psychologa i powie ci jak rozmawiać z mężem i nie myśl o podnoszeniu statystyk rozwodowych

    • Ja walczę o swoje małżeństwo już 3 rok. Dla mnie przysiega małżeńska jest bardzo ważna, ale co z tego jeśli dla mojego męża nie. Nie kocha mnie i nie zachowuje się jak mąż. To co ja mogę? Modlę się, biorę antydepresanty, poszlam do psychologa, a on zapija stres alkoholem i mowi że nic mi do tego bo to jego życie.

   • Walkie niustannie masz toczyć ,ale duchową ,jednak o spokój swój i dzieci trzeba zadbać .

    • Otóż to,trzeba dbać o życie swoje i dzieci,co nie wyklucza nieustannej modlitwy za malzonka.

     • Jestem identycznego zdania co mena, oraz Ikebana….ja nie ustaję w modlitwach, mszach, nowennach itp, by uratować męża i nasze małżeństwo.

      • To módl się o wypełnienie Bożych Planów wobec ciebie. Wtedy odzyskasz pokój i radość .

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  1 - 9 sierpnia 

  Nowenna

  za uzależnionych