Magdalena: Poprawa wyników badań tarczycy

Chciałam złożyć świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej, którą odmawiałam w intencji uzdrowienia z niedoczynności tarczycy, albo chociaż poprawy wyników na tyle, żebym nie musiała brać do końca życia syntetycznych hormonów tarczycy. Syntetyczne hormony tarczycy brałam prawie 3 lata i niestety leczenie nie przynosiło żadnych efektów. Stwierdziłam, że branie leków do końca życia, po których nie ma żadnej poprawy jest bez sensu, dlatego zaczęłam odmawiać w tej intencji Nowennę Pompejańską. Odmówiłam w tej intencji dwie Nowenny, odmawiałam też inne modlitwy, wysyłałam do zakonów prośbę o modlitwę. W pewnym momencie stwierdziłam, że cały czas modlę się tylko w swoich intencjach, traktuję Pana Boga jak „złotą rybkę” do spełniania moich życzeń. Wtedy pomyślałam, że muszę spełniać marzenia i pragnienia Jezusa i zapytałam Go, jakie są Jego marzenia i pragnienia. I wtedy przyszło mi na myśl, że Jezus najbardziej chce, żebym się modliła za nawrócenie grzeszników. Od tamtej pory modliłam się o nawrócenie grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące, a o swojej intencji już tak bardzo nie myślałam, chociaż chciałam, żeby jeśli Pan Bóg nie chce mnie uzdrowić całkowicie z choroby tarczycy, to żebym chociaż nie musiała brać leków do końca życia i żeby wyniki badań były w miarę dobre bez brania leków. Niedawno zrobiłam badania, które wyszły bardzo dobrze. Dodam, że od roku nie biorę już hormonów tarczycy w tabletkach, które odstawiłam na własne ryzyko bez wiedzy lekarza, bo już nie chciałam ich brać. Niedoczynność tarczycy nie cofnęła się całkowicie i może będę ją mieć do końca życia, ale dzięki dobrym wynikom badań nie muszę już brać leków do końca życia, a na tym mi najbardziej zależało. Dziękuję kochana Matko za wysłuchanie mojej intencji, chociaż wcale na to nie zasługuję.

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską

  • Chwała Panu! Wielkie dzieła i mnie Pan uczynił i czyni. Kilka lat temu miałam robiony hormon TSH, wynik był dużo poniżej normy. Panika.Endokrynolog. Badanie kolejnych hormonów, które były prawidłowe. Radość. Nie musiałam brać leków. Wykryto kilka guzków, ale biopsja wyszła prawidłowo. Później kilka razy robiłam TSH i wyniki są prawidłowe. Tarczyca, która miała jeden płat powiększony teraz ma wymiary prawidłowe. Jak tu nie wierzyć w Boże działanie. Bóg jest dobry i daje dobre dary. Chwała Panu! Dziękuję Maryjo za wszystko.

  • Wydywałoby się ,ze to jest kobieca choroba. Ja też mam ten sam problem, ale u mnie jest genetycznie choroba w ramach tam jakeigoś zespołu..Poprawa u mnie też jest, ale gorzej z wapnem, niestety nie da się tak porpawić, ja do konca zycia biore lekarstwa…ale jakas tam poprawa jest. Bierz tez witaminę D3..

  • naturalny sposòb na unormowanie hormonòw i poprawe tarczycy to, od pierwszego dnia cyklu pijemy łyżkę siemienia lnianego i łyżkę pestek z dyni jedno i drugie zmielone zalewamy gorącą wode i wypijamy ciepłe a po 14 dniach łyżkie sezamu i łyżke z pestek słonecznika i tak po około 3 miesiącach powinna być poprawa.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    Rozdajemy obrazki

    z nowenną pompejańską