Krzysztof: Znalezienie pracy

Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Pozostawałem bez pracy od połowy grudnia 2019. Szukałem różnych modlitw i sposobów dotarcia do Boga z moją prośbą o znalezienie pracy. Z dniem 26.03.2020 zacząłem odmawiać nowennę pompejańską do Matki Bożej. W dniu 09.04.2020 otrzymałem telefon od firmy z którą spotkałem się na początku stycznia 2020, ale wtedy nie odezwał się pracodawca jak obiecał. Natomiast podczas rozmowy w dniu 09.04.2020 umówiliśmy na spotkanie na dzień 10.04.2020. Na spotkaniu dowiedziałem się, że jestem przyjęty.

W tych szczególnie trudnych czasach związanych z epidemią korona wirusa i powszechnymi zwolnieniami znalezienie pracy zawdzięczam łasce Matki Bożej Pompejańskiej i jej wstawiennictwu u Boga.

Oczywiście odmawiam dalej nowennę pomimo, że czuję ataki i trudności ze strony złego. Jednak wierze i staram się być blisko Matki Bożej i powierzać z ufnością Jej i Bogu moje życie, trudności i z pokorą oddawać się Jego woli.

Chcę dać moje świadectwo dlatego, aby inni zawierzyli, umocnili się w dążeniu do Boga i Matki Bożej, jak również każdego dnia starali się coraz mocniej zaufać Jezusowi Chrystusowi, Jego miłości i miłosierdziu i aby Matka Boża prowadziła nas do Jezusa Chrystusa, a przez Jezusa Chrystusa byśmy byli z Bogiem i do Boga Wszechmogącego dotarli.

Świadectwo piszę „na gorąco” po otrzymaniu laski od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Pompejańskiej.

  • Właśnie wczoraj zaczęłam nowennę pompejańską z prośbą do Matki Bożej o znalezienie nowej pracy. Pracodawca u którego obecnie pracuję bez umowy dał mi czas do końca maja MB a znalezienie nowej pracy, zostałam przez niego oszukana bo wcześniej pracowałam u innego pracodawcy u którego miałam umowę o pracę. Przeszłam do obecnego pracodawcy bo miałam więcej zarabiać, czuję się oszukana, w chwili obecnej jestem w ciężkiej sytuacji materialnej i osobistej po prostu świat mi się zawalił na głowę, mój obecny pracodawca o tym wie i mimo tego zatrudnił kogoś innego (młodą osobę i bez doświadczenia, zapewniał mnie że nie mam powodu martwić się o zatrudnienie..) Przeczytałam twoje świadectwo i mam nadzieję że Matka Boża też mi pomoże, jest mi bardzo ciężko a nadziei mam coraz mniej.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    1 - 9 sierpnia 

    Nowenna

    za uzależnionych