Krystyna: Wysłuchane prośby do MBP

Od 2 lat odmawiam różaniec do Matki Boskiej Pompejańskiej. Piątą nowennę zakończyłam 17.05.
Przy odmawianiu NP za każdym razem czułam, jak bardzo potrzebna jest mi modlitwa i nie wiem dlaczego modliłam się tak niewiele przez wcześniejsze lata. Dzięki modlitwie do MBP odzyskałam więcej siły, pokory do problemów które przyniosło życie. Modliłam się o zdrowie córki, które niespodziewanie bardzo się załamało, o potomstwo dla niej,o szczęśliwy przebieg ciąży i rozwiązanie. Modliłam się za mojego syna o spokój jego duszy gdy zginął w tragicznym wypadku. Ostatnia nowenna to modlitwa i prośba o zachowanie mojej rodziny w zdrowiu, a szczególnie o ochronę przed koronawirusem.
Moje prośby i modlitwy jak do tej pory zostały wysłuchane. Córka od ponad 2 lat nie choruje, jest mamą zdrowej i przepięknej córeczki a ja jestem szczęsliwą babcią.
Choć serce krwawi za utratą syna to już tyle nie płaczę i wracam do częściowego życia po 7 latach od tragedii.
Matka Boska przyszła mi z pomocą, wiem i wierzę,że czuwa nade mną. Pomogła poskładać mi to moje życie rozsypane na kawałki.
Wierzcie w moc modlitwy do Matki Boskiej Pompejańskiej.Szkoda czasu na życie bez modlitwy.
Następną nowennę będę odmawiać o naprawę naszych relacji z mężem o zrozumienie wzajemne i większą życzliwość do siebie w dżwiganiu bólu po utracie najdroższego na syna.

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x