Katarzyna: Spokój z różańcem w ręku

Nowennę Pompejańską odmówiłam dwa razy, za znalezienie pracy i za pomoc w odizolowaniu od złych ludzi. W ostatnim dniu odmawiania Nowenny znalazłam pracę. W ostatnich dniach kolejnej Nowenny zostałam w pracy przeniesiona do innego pokoju. Odmawiając Nowennę Maryja pomogła mi w odnalezieniu wewnętrznego spokoju. Wiem, że Maryja jest zawsze przy Nas, ale My tego nie doceniamy.
Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny. Boję się, że nie jest to pełna modlitwa, a często klepanie różańca. Jednak wierzę, że i w takich momentach jestem wysłuchiwana i Maryja modli się razem ze mną. Nowenna pogłębiła moja wiarę i chęć bycia lepszym człowiekiem. Obym miała siłę podźwignąć moje życie zgodnie z wolą Bożą. Dziękuje Maryjo.

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

 • Bardzo cieszę się, że znalazłaś pracę:)) Ja odmówiłam jedną nowennę w marcu w intencji znalezienia dobrej pracy, niestety jak na razie nie mogę niczego znaleźć. Matka Boża ćwiczy moją cierpliwość:) zastanawiam się czy nie rozpocząć drugiej.

   • Dziewczyny , czasami potrzeba poczekać . Bywa to trudne jednak zaufajcie ja np. czekałam dwa lata , ale jak przyszła to przerosła moje oczekiwania. Zachęcam ,abyście odmawiały różaniec codziennie , bo wtedy Maryja chroni nasze życie przed tym co szatan chce w nim zniszczyć.

    • Mena Ty zawsze napiszesz coś budującego:) U mnie rok będzie w sierpniu odkąd szukam pracy. Czasami bywają momenty zwątpienia ale nie poddaję się, wierzę, że znajdę:)

     • Wtedy jeszcze nie słyszałam o nowennie jednak każdego dnia odmawiałam cały różaniec (cztery części) oddając wszystkie moje i moich najbliższych sprawy Maryji w tym brak pracy.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!