Katarzyna Lidia: Taki piękny ten świat…

Pisze kolejne swiadectwo o nowennie Pompejanskiej.
Modle sie ta modlitwa od dawna robie krótkie przerwy i znów zaczynam. Nie ma dnia bez rózanca.
Moje intencje jedne wysłuchane na inne czekam wciąż czekam.
Ostatnie dwie nowenny odmówiłam za swoje zdrowie i jest znacznie lepiej (uwolniła mnie Matenka od bólu ) choc nie do konca.Ale ufam ze to nastapi.
Własnie to ufanie w moc boska jest trudne a tak wazne aby zaufac do konca.
Wiele nowen zmówiłam za meza alkoholika i te pozostaja niewysłuchane, ale moze w koncu go zły opusci i zerwie ztym zgubnym nałogiem. Kto przez taki problem przechodził ten wie jakie to trudne. Ta ciagła niepewnosc , poczycie bezradnosci i lęk ciągły lęk. wyzwiska, ponizanie . Czasami nie chce sie zyc.Prosze jesli ktos moze nie wspomoze mnie w modlitwie.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
22.05.20 16:47

Zamów Msze św. wieczyste za męża i siebie u werbistów

Michałek
Michałek
22.05.20 20:07
Reply to  mena

można zapytac po prostu czemu mówisz o tych mszach? Bo zamówiłem za siebie tak jak pisałaś ? Jakieś świadectwa o tych mszach bo nic nie mogę znaleźć ?

mena
mena
22.05.20 23:00
Reply to  Michałek

Nie tak dawno opisaĺam jaki ja cud otrzymałam, wiele osób z moich znajomych , też wiele łask otrzymało . Kiedyś też byłam świadkiem jak jeden z charyzmatyków jednej osobie polecił zamówienie Mszy Św. wieczystej za zmarłą osobe ,że dzieki tym Mszą ta dusza otrzyma łaskę nieba. Im więcej osób za nas bedzie się modlić bedzie nam lżej a poprzez te Msze mamy zapewnioną modlitwe za nas tu i teraz ,ale także po naszej śmierci. Ja jak tylko dowiaduje się o zgromadzeniu gdzie są takie Msze św. odprawiane zaraz tam zamawiam za siebie i swoich najbliższych czasem za osoby wrogo usposobione.… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej