Katarzyna: Ciągle wierzę

Kochani moi. Odmówiłam 7 nowenn.  Zaczęłam w listopadzie 2018. Pierwsza była o powrót ukochanego-zostałam wysłuchana. Czekałam 3 Mc. Niestety przez złego który bardzo działał bardzo szybko się rozstaliśmy.
Druga nowenna została odmówiona w intencji o rozwiązanie problemow finansowych – nie wysłuchana.
3nowenna o powrót i małżeństwo z moim ukochanym – nie wysłuchana. 4nowenna – o zdanie międzynarodowego egzaminu. – wysłuchana.
5nowenna – o znalezienie dobrej pracy – nie wysłuchana.
6. O dobrego Meza – ponieważ 3 nowenna nie została wysłuchana pomyślałam że trzeba się modlić w tej intencji. Może Pan Bóg ma dla mnie inny plan. – również nie zostałam  wysłuchana
7 w intencji dusz czysciowych – mam nadzieję że pomogłam chociaż jednej duszy.
Zaczelam odmawiać 8 nowenne w intencji o pobożne małżeństwo z,, moim ” byłym ukochanym bez kredytów. Chociaż minęlo półtora roku od rozstania bardzo go kocham. Zbliżając się do Boga zobaczyłam jak ważna jest milosc jak trzeba ją pielegnowac. Pan Bóg pokazał mi jak wszystko powinno wyglądać.
Jak widzicie intencje nie zostały wysłuchane. Ale wierzę że Matka Boska mi pomoże. Proszę odmowcie za mnie chociaż jedno zdrowaś Maryjo w moich intencjach. Tam gdzie dwóch się modli tam dzieją się cuda

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

4 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gosia
Gosia
23.05.20 01:54

Nie jest tak że te nowenny nie są wysłuchane.. są napewno! Sama się o tym przekonuje jak czasem już nawet zapominam że w danej intencji zmówilam nowennę… jedna spełniła się po czterech latach i to tak niesamowicie ze sama sobie tego nie byłam w stanie wyobrazić;) zostaw to Bogu kiedy i jak ma spełnić Twoją prośbę, bo spełni napewno!
Pozdrawiam
Gosia

Beata
Beata
23.05.20 06:50
Reply to  Gosia

Ja modliłam się o pracę. I też nie została wysłuchana. Szukam już ponad rok. A jak ma być za 4 lata czy więcej to będę już bezdomna… Żyć za coś trzeba kupić jedzenie i opłacić rachunki. Nie zamknę żołądka na kłódkę.Ukonczylam dobre studia (biotechnologie) znam języki obce ale jestem osobą niepełnosprawną i nikt nie chce dać mi szansy. Dla pracodawcy to problem zwłaszcza teraz gdzie masa zdrowych jest chętnych do pracy. Tu naprawdę trzeba wsparcia z góry.

Beata
Beata
23.05.20 06:44

Jaki wniosek … Zostało spełnione tylko to gdzie i bez modlitw by się spełniło. Egzamin to ot nauka umiesz zdajesz nie umiesz nie zdajesz. Proste jak budowa cepa na to masz sama wpływ. A wszystko gdzie była potrzeba cudu mniejszego czy większego nie… Przykre. ☹️ Ale życzę wytrwałości i szczęścia.

Jacek
Jacek
23.05.20 09:34
Reply to  Beata

Ja też mam kilka nowenn „niewysłuchanych”, tz nie spełniło się moje oczekiwanie, ale otrzymywałem zupełnie inne łaski. Także tą, że zobaczyłem zatwardziałość mojego serca i brak otwartości na Boży plan. Zamiast pytać Boga co jest dla mnie najlepsze zwracałem się do Niego aby pobłogosławił moje pomysły, pragnienia, oczekiwania, a czasem i bożki. Teraz z perspektywy czasu widzę, że to nie miało sensu, a to co się do tej pory wydarzyło jest lepsze, niż to o co prosiłem, ponieważ nie wiedziałem o wszystkim co się dzieje na około mnie. Te „niewysłuchane” nowenny miały mnie też nauczyć prawdziwego zaufania Jezusowi i Maryi.… Czytaj więcej »

Tomek
Tomek
23.05.20 10:27
Reply to  Jacek

Jacku pięknie piszesz i masz w zupełności rację. „Bądź wola twoja” Ojcze nasz. Trzeba wierzyć i czekać cierpliwie.

mena
mena
23.05.20 11:09
Reply to  Beata

Problem polega na tym ,że jak ktoś nie wierzy ,to choćby nawet mieć nie zbite dowody ( jak np. cuda eucharystyczne ) to i tak nie bedzie wierzyć. Wniosek jest jeden , aby wierzyć trzeba dostać łaskę wiary i jak dla mnie autorka świadectwa dostała właśnie tą największą ,dar WIARY i wszystko przy tym darze blednie i nie ma znaczenia.

Ewa D.
Ewa D.
23.05.20 11:39

Ja osobiście jeśli o coś proszę, czy to w krótkich modlitwach, czy w intencjach Nowenny Pompejańskiej dodaję…”Jeśli jest to Wolą Boga”. Już mam dowody wysłuchanych intencji, a na inne cierpliwie poczekam. Pozdrawiam wszystkich!!!

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x