Karolina: Łaska dla mojej córki

Właśnie skończyłam odmawiać drugą Nowennę w moim życiu. Prosiłam Matkę Nas Wszystkich o łaskę dla mojej córki, aby wybrała dla siebie najlepszą drogę życia – moja córka będzie zdawała maturę i przed nią wybór studiów. Już dzisiaj wiem, że moja prośba została wysłuchana – w dniu, kiedy kończyłam część błagalną, został ogłoszony nowy termin matur. A kilka dni temu córka oznajmiła mi, że wybrała studia – takie, o których do tej pory nie myślała. Wiem, że to będzie dobry wybór i na pewno wszystko się dla niej dobrze ułoży. Już Matka Najjaśniejsza o to zadba. Z Panem Bogiem

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską

 • Ja czuję kryzys. Do końca zostało mi 14 dni, ale nie wierzę w spełnienie mojej intencji. Wiem że to zależy tylko ode mnie przy pomocy Bożej ale nie mam siły by zrobić to o co się modle. To moja 4….., Spełniła się tylko pierwsza, albo az. Każda to inna intencja. Boję się że to strata czasu, klepanie. Które tylko złości MB za niedbalstwo. Bo często to klepanie, byle odmówić i iść spać…..I czy ma sens wierzenie w jakieś obietnice……bo ktoś kiedyś powiedział że mu się objawiła MB czy Pan Jezus. A inni czy tam ktoś w to uwierzyć? Nie, nie bluznię. Tylko kurcze…..modlitwa nie do odparcia i co? Czwarta. I nic.

  Odmawiam jeszcze Koronkę do krwawych łez, do miłosierdzia, 15 zdrowas Mario sw. Brigidy i naprawdę nie wiem czemu nikt nie słucha. To jeszcze za mało? Mam żal. Dziś rozmawiałam z koleżanką, wierząca. I ona mi powiedziała że pewien ksiądz jej powiedział że jest 1 modlitwa- ojcze nasz. A reszta i wierzenie w takie rzeczy że jak odmowie coś to dostanę coś jest no …..niepoważne. I zaczęłam dziś się nad tym zastanawiać. Czy nie takie mamy podejście – odmówić, jest odmowione i teraz proszę spełnić co chce bo było obiecane.

  Ja chyba skończę tą i sobie odpuszczę. Widocznie nie jest mi dane to o co proszę i nie da się tego mi spełnić. A po ludzku nikt tu nie pomoże. Może tylko Bóg.

  • Siemka ,nie rezygnuj nigdy z takich darów jak modlitwa.Sam Jan Paweł 2mowil nie ustawajcie w modlitwie za zycia mojego i po smierci mojej.Ale wracając do twoich noween rozumiem Cie ,ja 5zacząłem .Pros Ducha Świętego o światło .Powiem szczerze wszystko o coś prosil zostanie wysluchane ,nie bedzie to moze tak jakbyś sobie to wyobrazal,ale wszystko bedzie podobne a nawet lepsze.Noweenny uczą nas cierpliwosci i pokory .Już wiem ze jesteś w łasce bo odmawiasz 4:),a twoje mysli i rezygnacja to od zlego pochodzi .Wsluchaj sie glosu serca i pamietaj cierpliwości.Chociaż byś odmowil różaniec nie dbale ,w sensie w pośpiechu itd.to Maryja w 99%pomoze Ci i uprosi intencje u Pana Boga .A jeszcze dodam ze zaczniesz analizowac wszystkie intencje i zobaczysz ze to dziala jak Duch Święty,kieruje naszym życiem.Pamiętaj nie poddawaj sie „.Dopoki walczymy jestesmy zwycięzcami”

   • Cuda dzieją się kiedy zgadzasz się na wolē Bożą, nie na tym, że coś chcesz. Bóg zawsze daje nam to co najlepsze, uwierz Mu i Zaufaj. Proście, a otrzymacie tak powiedział Jezus, ale nie powiedział że spełnia, przepraszam za nazwę, zachcianki w czasie kiedy skończę odmawiać modlitwę. Nie możemy skupiać się tylko i wyłącznie na chcę, choć Bóg odbiera zapewne nasze modlitwy jako potrzebne, bo słucha czego tak naprawdę chcemy w życiu, jak chcemy to życie przeżyć, jakie mamy pragnienia, marzenia. Nie oczekuj, nie traktuj modlitwy i Boga jako Osobę do spełniania życzeń. Bądź blisko Boga, otwórz się na prawdę, na chęć bycia z Nim, słuchania Go, pytania i słuchania co On, Bóg chce dla Mnie. Trwaj przy Nim. Wtedy wszystko zacznie się zmieniać, całe życie nabierze właściwego sensu, prośby okażä się wysłuchanie. Zobaczysz, może inaczej, niż Ty zamierzałaś, ale po stokroć większą z tego bēdzie korzyść. ZAUFAJ, powiedz JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ, TRWAJ, WIERZ, BÓG Cię nigdy nie opuści, zbyt wiele go kosztowałaś. Przelał za Ciebie za mnie za nas sobä krew. Kocha Cię, pamętaj.

 • Moja córka też za kilka dni zdaje maturę, jestem w trakcie 3 nowenny z prośbą o wszelkie łaski od naszej Mateńki i wypełnienie woli Bożej w jej życiu Marzy o ciężkich studiach ale sam Bóg Ojciec wie czy będzie jej to dane

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Rozdajemy obrazki

  z nowenną pompejańską