Karolina: Dziękuję Ci Maryjo za wymodlony dom

Od koleżanek dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Zastanawiałam się, czy prośba o większy metraż nie będzie przesadą. Ale mamy 3 dzieci i mieszkaliśmy w dość małym mieszaniu. Dzieci się sprzeczały, nie miały własnego kąta, a i my rodzice nie mięliśmy miejsca do wypoczynku. Zaczekam odmawiać Nowennę i wszystkich zaczęło się pięknie układać. Choć przeciwnościami nie brakowało. Poprosiłam Matkę Bożą o dom, żebyśmy mogli kupić. Maryja wspierała nas na każdym kroku : znaleźliśmy wspaniałych sprzedających, którzy sporo opuścili nam z ceny, znaleźliśmy kup ów na mieszkanie, kiedy czułam niepokój co do doradcy kredytowego, Matka Boża dała mi sygnał, aby zmienić tę osobę. W przewidywanych przeze mnie terminach dostaliśmy kredyt, finalizowalismy sprzedaż mieszkania i zamieszkaliśmy w wymarzonym domu. Wszystkie przeszkody po drodze Matka pomagała nam rozwikłać. Dziękuję Ci Matko Boża Różańcowa za Twoją hojność i wstawiennictwo.

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

  • Ja również zostałam wysłuchana przez Mateńkę modląc się Nowenną Pompejańską o wymarzone mieszkanie dla syna. Chwała ukochanej Panience!!!

  • Nie wiem co o tym myslec, ale dawno temu bylem gotow oddac wszystko potrzebujacemu, pomoc bezinteresownie I Tak tez staralem sie czynic.
    Doswiadczylem wiele dobrego, Pan daje mi znac o sobie kazdego dnia, pomagajac mi. Pomimo tego Bozego dobrodziejstwa, Bozej obecnosci patrzac na ten Swiat materialny, zlo, zamoznych ludzi, ktorzy stawiaja sie ponad Bogiem. Przywodcow duchowych, ktorzy zapomniali o swoim powolaniu, politykow, sam zaczynam zastanawiac sie gdzie jest Bog? Czy to co do niedawna doswiadczalem Nie bylo tylko snem?
    Co sie dzieje, czy ktos zna odpowiedz? Czy ktos potrafi mi wytlumaczyc- jak dziecku – dlaczego Tak jest?

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!