Jolanta: Pomoc

Niektórzy są z kolei rozczarowani, że łaski nie przychodzą od razu, jak pewna kobieta, znana moderatorom portalu, która długo modliła się nowenną w intencji małżeństwa syna. Po trzech latach małżonkowie, którzy byli już po rozwodzie, do siebie wrócili.

Proszę mi napisać jak długo ta Pani się modliła nowenna. Ja modlę się już bez ustannie 17 miesięcy prosząc Matuchnę o łaskę. Są takie dni ze już nie mam siły i chcę się poddać. Jestem bardzo zmęczona tym wszystkim. Codzienne czytam ten artykuł o tej Pani i to mi dodaje trochę sily żeby wciąż modlić się i walczyć o lepsze jutro.
Z Panem Bogiem.

 • Nie ma jednej jednostki czasowej, w której nasze intencje zostają spełnione. Bywa różnie. Są osoby, których intencje zostają spełnione jeszcze w trakcje trwania nowenny, inni modlą się latami. Moja babcia modli się o nawrócenie swojego syna wiele lat (nie stricte nowenną, ale różańcem). Ja wierzę, że Bóg nigdy nie zrezygnuje z człowieka i zawsze do niego dotrze, nawet w ostatnich chwilach życia. W intencjach o nawrócenie warto pamiętać, że Bóg kocha tego człowieka bez porównania bardziej niż my i zależy Mu na tym człowieku o wiele bardziej niż nam. Jest jeszcze jedna sprawa – człowiek ma wolną wolę. Ja wierzę, że w kwestii nawrócenia Bóg zawsze dotrze do człowieka, ale też i człowiek może to nawrócenie przyspieszyć lub odwlec w czasie przez decyzje podejmowane z własnej wolnej woli. Jolu, nie ma jednostki czasowej na wysłuchanie nowenny pompejańskiej. Wierzymy jednak, że intencje złożone w ręce naszej Matki są w najlepszych możliwych rękach. Wierzymy, że nasza Matka wstawia się za nami i powierzane Jej sprawy znajdą swoje dobre zakończenie, czego i Tobie życzę.

 • Proszę być cierpliwą,odmawiam 35 nowennę i większość była o nawrócenie mojego syna i powrót do kościoła,odmawiam już pięć lat a syn coraz bardziej się odsuwa.Nie przestaję się modlić i bardzo wierzę że przyjdzie taki moment że sie opamięta i spełni się moja prośba.Bardzo w to wierzę.Kiedyś nawet mu powiedziałam że moze być tak że mnie już nie będzie a on na moim grobie powie że wrócił do Boga,wiem że tak nie powinna mówić ale czasami mi sił brakuje.

  • A ja tak podpowiem, zeby moze za siebie sie pomodlic, zaczac od siebie. Zapraszam do Nowenny rozpoczynajacej sie 13.05 z Teobankologia za nawrocenie grzesznikow sposrod ktorych pierwszy jestem ja

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  1 - 9 sierpnia 

  Nowenna

  za uzależnionych