Grażyna: Modlitwa o zdrowie dzieci

Wczoraj skończyłam moja trzecia nowennę,Ale świadectwo i podziękowanie najukochanszej Mateczce składam dopiero dziś. Pragnę podziękować Najświętszej Marii za wszystko co uczyniła podczas każdej z moich nowenn(Choć intencje z poprzednich nie były wysluchane) Matka Przenajswietrza w tym czasie udzieliła mi wiele innych łask i ufam ,że Mateczka wie najlepiej co dla mnie i mojej rodziny najlepsze .
Podczas odmawiania tych poprzednich różańcow podobnie jak innym zrywal się różaniec i było bardzo źle,ale wytrwalam.Podczas ostatniej nowenny było inaczej -spokojnie i już w trakcie dowiedziałam się,Że moja córka nie musi mieć operacji bo lek zadziałał i że to nie nowotwór.
Kończąc nowennę wiedziałam że muszę dac świadectwo.
Matka Przenajswietrza pomaga i kocha nas i ona najlepiej wie co dla nas najlepsze .Ufam Mateczce i Jezusowi ,bo sprawiają cuda w naszym życiu i wiem,że moje prośby zostaną wysłuchanie.
Módlcie się do Najswietrzej Mateczki ,A zobaczycie jak wasze życie się odmieni.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota
Dorota
25.05.20 05:13

Danusiu nie bój się wierz tylko wszystko będzie dobrze zobaczysz, pomodlilam się za ciebie i będę w koronce do miłosierdzia bożego nadal pamiętać o tobie. Z Bogiem. Dorota.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x