Dwie transmisje w święto pompejańskie 8 maja!

Uwaga cziciele Matki Bożej Pompejańskiej. 8 maja to wyjątkowy dzień dla każdego z nas. W ten dzień, w południe, wszyscy łączymy się na modlitwie błagania i zawierzenia. Zapraszamy Was na dwa wydarzenia live!

O suplice, jej historii i doniosłym znaczeniu oraz promocjach – piszemy tutaj. 8 maja zapraszamy cię na dwie specjalne transmisje pompejańskie:

1. Transmisja Mszy św. z Suplikacją do Matki Bożej Pompejańskiej

Tym razem transmisja Mszy św. i uroczystego odczytania Supliki będzie prowadzona z sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. To właśnie ten papież zwrócił oczy świata na Sanktuarium w Pompejachi i bł. Bartola Longo. Opublikowany w 2002 r. „List o różańcu” zakończył fragmentem supliki pompejańskiej. Wskazywał na Pompeje i bł. Bartola jako inspirację dla nas wszystkich.

Zaczynamy o 12.00. Mszę odprawi ks. Ryszard Gacek, moderator Diecezjalny Ruchu Światło i Życie w Archidiecezji Krakowskiej.

2. Audycja na żywo – Co robię (nie)dobrze w nowennie pompejańskiej? + Różaniec

Spotykamy się o 19.30 na audycji, po której odbędzie się różaniec. Skupimy się na głównych problemach spornych wokół nowenny pompejańskiej, które powodują wiele nieporozumień. Ile tajemnic? Ile dni? Ile osób może się modlić? Dlaczego są rozbieżności i różne wersje? O co tej nowennie tak naprawdę chodzi?

Sięgniemy do źródeł i wyjvsnimy sobie wszystko 🙂 Będzie możliwość zadzwonienia i zadania pytania.

Zaprasza Marek Woś, redaktor „Królowej Różańca Świętego”. www.krolowa.pl

 

Do zobaczenia!

Marek

 

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!