Dominika: Cud macierzyństwa

Chciałam podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymałam dzięki interwencji Matki Bożej po odmówieniu nowenny pompejańskiej.
Jak pewnie wiele małżeństw chcieliśmy z mężem mieć dziecko, ale trochę na nie czekaliśmy. Nie mieliśmy pewności czy kiedykolwiek będziemy mieć potomstwo bo kilka lat wcześniej dowiedziałam się od ginekologa, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Kiedy pewnego dnia zobaczyłam dwie kreski na teście nie mogłam uwierzyć w to, co widzę. Byliśmy z mężem przeszczęśliwi. Niestety po kilku dniach zaczęłam plamić. Jechaliśmy do lekarza modląc się żeby dziecko żyło. Dostałam leki, musiałam leżeć, mogłam wstawać tylko do toalety i na szybki prysznic, moje długie włosy mąż mył mi w misce, bo nie mogłam się schylać. Niestety mimo stosowania się do wszystkich zaleceń plamienie znowu się pojawiło. Nie było pewności czy dziecko przeżyje. Byłam przerażona- z jednej strony miałam w sobie życie, którego tak pragnęłam z drugiej strony kiedy widziałam kolejny raz plamienie jadąc znowu do lekarza nie wiedziałam czy moje dziecko żyje. Słyszałam wcześniej o nowennie pompejańskiej, ale uważałam, że jestem za słaba żeby się nią modlić. Wtedy byłam tak zdesperowana,że zaczęłam ją odmawiać. Zdarzało się,że modliłam się nią kilka godzin bo zasypiałam w trakcie, czułam ogromną walkę odmawiając te modlitwę. Leżałam 3 miesiące. Akurat dzień po zakończeniu nowenny mieliśmy wizytę u lekarki- powiedziała,że ciąża wygląda na bezproblemową i wszystko jest w porządku. Dla mnie był to prawdziwy cud. Kilka tygodni wcześniej kiedy byliśmy na kontroli lekarka powiedziała,że jest zaskoczona, że to dziecko wciąż żyje.
Urodziłam zdrowego chłopca, rozwija się prawidłowo jest bardzo inteligentny (choć tak pewnie mówi większość matek o swoich dzieciach ;). Dla mnie te narodziny to była prawdziwa interwencja Maryi w naszej sytuacji, która po ludzku wydawała się beznadziejna. Ta modlitwa jest naprawdę potężna.

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x