Dlaczego warto byś wsparł/a to Maryjne dzieło?

Mamy kilka powodów do tego, aby zachęcić Cię do pomocy.  Jednak… najważniejszym powodem jest Matka Najświętsza!

Maryja od wieków jest Królową naszego Narodu. Chroni nas przed wrogami, otacza opieką i wspiera w trudnych czasach. Któż nie zna tych słów: „Idźmy tulmy się jak dziatki do serca Maryi Matki. Czy nas nęka życia trud, czy to winy czerni brud! Idźmy, idźmy ufnym krokiem, z rzewnym sercem łzawym okiem. Serce to zna dzieci głos, odwróci bolesny cios.”

Pragniemy, aby chwała Maryi głoszona była na różne sposoby, tak, aby jak najwięcej ludzi w Polsce i na świecie poznało Ją i przyjęło  do swojego życia.

Teraz w tym szczególnym czasie chciejmy wrócić do znanych i tych zapomnianych pieśni maryjnych, którymi modlili się nasi rodzice, dziadkowie. Bowiem jak pisał św. Augustyn: „Kto śpiewa ten dwa razy się modli!” Na chwałę Bożą i Maryi!

Twoja róża dla Maryi!

Hołdem i podziękowaniem od nas dla Matki Bożej za opiekę nad nami i naszymi rodzinami niech będzie nagranie płyty z pieśniami maryjnymi w nowych aranżacjach przez zespół LUMEN. To znany zespół choćby z anteny Radia Maryja, który wydał takie płyty jak: „Miłosierdzie Boże” na podstawie „Dzienniczka” św. Faustyny czy „Psalmy Dawida”. Zespół LUMEN koncertował ze swoimi występami w Polsce i poza granicami.

Aby zrealizować to Maryjne dzieło potrzebujemy wsparcia Czcicieli Matki Bożej – Twojego wsparcia! Aby mogła powstać ta wzruszająca, piękna płyta dla Matki Bożej potrzebne są fundusze w kwocie ok.15 tys. złotych. Takie są bowiem koszty nagrań, studia, realizacji dźwięku i przede wszystkim pracy wybitnych artystów z zespołu LUMEN.

Dlatego też z radością zapraszamy do współpracy do  wsparcia finansowego, a także społeczność katolicką i media do udostępniana informacji o tym projekcie, który jest na stronie: www.wdowigrosz.pl

Darczyńcy, którzy wpłacą kwotę powyżej 100 zł otrzymają gotową już płytę, której tytuł będzie brzmiał: „Matko, która nas znasz…” ze specjalnymi podziękowaniami.

Wesprzyj płytę dla Matki Bożej, okaż Jej wdzięczność za opiekę!

Wesprzesz to dzieło wchodząc  na ten link:

https://wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty//details/77

Celem płyty  jest umocnienie przez Maryję każdego, kto będzie jej słuchał!

Patronuje – Fundacja Królowej Różańca Świętego.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!