D.A.R. : Dar nieba dla duszy cierpiącej

Odmówiłam kolejną już w swoim życiu Nowennę Pompejańską o dar nieba dla duszy w czyśćcu cierpiącej. Mam nadzieję, że ta intencja się spełniła.
Ogólnie jestem życiową pesymistką, a podczas odmawiania tej nowenny byłam niezwykle zadowolona z życia. Miałam taką radość w sobie. Każdego dnia budziłam się z uśmiechem. Czułam się, jakbym w okresie tych 54 dni miała nowe, cudowne życie. Nawet drobne przykrości, które mi się przytrafiły łatwiej było znieść. Poza tym spotkałam się z małymi, licznymi cudami. Na przykład zupełnie niespodziewanie dostałam obraz Matki Bożej, który bardzo mi się podobał.
Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące jest bardzo ważna, proszę o tym pamiętać, a nie tylko egoistycznie myśleć o sobie i swoich zachciankach, jeśli Bóg ich nie spełnia to znaczy, że ma inny, lepszy plan.
Czuwajcie i módlcie się. Najlepiej na różańcu.

 • Wiecie to już któraś NP w intencji dusz czyśćcowych. Chwała Wam za takie intencje i modlitwę. Ale jaką macie pewność albo możliwość sprawdzenia czy została spełniona? Nie podważam jej, tylko w wielu intencjsch w NP MB nas nie wysłuchuje, bo nie zasługujemy, źle się modlimy albo ma dla nas inny plan. Ale żyjąc widzimy czy zostaliśmy wysłuchani czy nie. A za dusze czyśćcowe jak to sprawdzić…..

  • W takiej intencji jest uczynek miłosierdzia,nie jest to intencja w której jest zagrożone czyjeś zbawienie,także na 100% jest wysłuchiwana.

   Nowenny nie wysłuchane to tylko te ,których spełnienie zagrażałoby zbawieniu kogokolwiek.
   Dlatego trzeba zaufać i mieć pewność ,że Bóg zawsze chce tylko naszego dobra.

  • A w jakim celu chcesz coś sprawdzać? Właśnie taki jest cel modlitwy na chwałę Pana, a jak dodatkowo będą jakieś piękne owoce, to tylko się cieszyć:). Z doświadczenia Ci powiem, że właśnie modlitwa za kogoś, dała mi najwięcej łask, takich dla mnie, choć intencje były nie w mojej sprawie.

 • Odmawiajac NP za dusze czysccowe również mialam takie wątpliwości, ze nie będę wiedzieć czy tym duszom pomogłam i wtedy przyszła do mnie moja zmarla mama. Czułam, że jest przy mnie i było mi bardzo dobrze. Wtedy zrozumiałam, że modlitwa tym duszom jest bardzo potrzebna. Poza tym innym razem też odmawiajac NP za dusze w czyśćcu doznalam wielu innych łask np. uniknelismy z mężem wypadku drogowego . Pisałam o tym w moich świadectwach.

 • Przekonałam się że duszę czyśćcowe potrzebują naszej modlitwy.Odmawiałam NP za dusze św pamięci mojego ojca i gdy skończyłam część błagalną to przyśnił mi się tata i pytał się mnie czy dalej będę za niego się modlić i przytulił mnie do siebie.Myślę że to o czymś świadczy’W tej chwili odmawiam już 21 NP i dużo odmówiłam za dusze czyśćcowe i proszę je o wstawiennictwo w moich intencjach.

 • Modląc się za duszę czyśćcowe oraz za nawracanie grzeszników sam widzę dziś jak dolna centrala wariuje obecnie jestem w trakcie 3 nowenny za nawrócenie swoje pełne zawierzenie Bogu życia i rodziny i widzę jak wariuje druga centrala. Trwając w łasce uświęcającej błogosławie wszystkim modlącym się . Bożego dnia . Walczcie różańcem modlitwa o swoje rodziny zrywając jakiekolwiek ludzkie myślenie że Bóg i świętość i wiara w Boga mimo lat jest niepotrzebna. Bóg bez nas sobie poradzi natomiast my bez Boga już nie. Błogosławię Wam

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!