Beata: Matko Boska, ufam Ci bezgranicznie

Witam serdecznie. Nowenna Pompejańska modlę się od 3 lat. Poznałam ją szukając w internecie skutecznej modlitwy, świadectw osób, które otrzymały łaski i dzięki ojcu Adamowi Szustakowi. Jak do tej pory nie wszystkie intencje się spełniły. Ufam Matce Przenajswietszej, że każda modlitwa została wysłuchana, że wszystko przyjdzie w odpowiednim dla siebie czasie. Wierzę z całego serca, że Matka Boska nie zostawi nikogo, kto przez różaniec prosi Ją o pomoc.
Dziś chcę podziękować Maryi i Panu Jezusowi za otrzymane dary, zostawić świadectwo jak nowenna wyprasza potrzebne łaski. Dziękuję za zdrowie dla mojej mamy, za uwolnienie jej od nowotworu złośliwego skóry, za zdrowie dla mojej siostry i swoje własne, za uwolnienie mnie od dreczacych mnie myśli, za łaski o które nie prosiłam, a otrzymałam. Za życzliwe mi osoby, które spoktykam, za pomoc i opiekę w zwykłych codziennych sprawach. Za umiejętność przebaczania… Modliłam się też za dusze czyśćcowe.
Intencje, które jeszcze powierzyłam Matce Boskiej, a które czekają, to prośba o dar macierzyństwa dla pary moich przyjaciół i intencja, która ma chwilę obecną niech pozostanie między mną a Matką Boską, w sprawie której odmawiam już druga nowenne i mam nadzieję, że któregoś dnia podzielę się że wszystkimi dobrą nowiną jak Jezus Chrystus czyni cuda, tam gdzie po ludzku nic nie da się już zrobić…
Szczególnie serdecznie dziękuję Ci Królowo Różanca Świętego, że prowadzisz mnie do Jezusa, który daje mi światło kiedy przemierzam ciemną dolinę, że czuje Twoja matczyna opiekę, spokój serca i duszy, wiarę, że z Jezusem nigdy nie zginę. I nawet kiedy upadam, po ludzku tracę nadzieję, bo zły atakuje, to wiem, że Ty i Jezus jesteście ze mną…
To wszystko dzięki Tobie Matko Boska, dzięki nowennie i różańcowi buduję swoją wiarę, uczę się miłości do Chrystusa, cierpliwości i pokory. Nidgy się też nie poddaję w modlitwie choć bywają słabe dni. Ufam Tobie bezgranicznie, zawierzam wszystko, siebie i swoich bliskich. Bądź uwielbiona Matenko Przenajswietsza, bo widzę jak modlitwa różańcowa zmienia mnie i moje życie. Modlę się też Nowenna do Maryi rozwiązującej węzły i modlitwa zawierzenia Jezusowi „Jezu ty się tym zajmij”
Bogu niech będą dzięki…

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!