Antonina: Praca

Szczęść Boże, moje świadectwo będzie, krótkie i na temat. Chcę się z wami podzielić moim świadectwem, laska która otrzymałam odmawiajac Nowenna Pompejańską. Prosiłam Matkę Boża o dobra i stała pracę – moja łaska została mi dana 29 dnia od rozpoczęcia Nowenny. Jestem pewna, że to sprawa Maryji i jej Najukochańszego Syna Jezusa, ponieważ dostałam odpowiedź zwrotną na CV, które wysyłałam ponad miesiąc wcześniej. Wysłałam CV na bariste, a została mi zaoferowana praca przy księgowości – studiuje ten kierunek. To nie może być przypadek. Dodam, że odmawiam Nowennę w okresie trwania pandemi korona wirusa. To dla mnie dodatkowe świadectwo, że Matka Boża mi pomogła, ponieważ teraz ciężko o pracę, a mimo to ja ją otrzymałam. Nie zamartwiajcie sie, Maryja zawsze wysłuchuje naszych modlitw. Nigdy nas nie opuci „Nie zatrzymuje naszego wzroku na sobie, zawsze pochyla się na naszymi słabościami i grzechami gotowa pomoc nam, prowadzi nas do Jezusa Umiłowanego”

  • Ja odmawiałam nowennę w sprawie pracy – szef mi się zmienił, wszystko wskazywało, że to dobra zmiana. Szybciutko okazało się, że to nikt inny tylko manipulator, wyzyskiwacz, kłamca. Pomimo mojego wieloletniego doświadczenia, zaangażowania i skończenia kilku kierunków studiów zarabiam prawie tyle co sprzątaczka. Konserwator ma ode mnie więcej. Dodatkowo szef dołożył mi obowiązków, abym odeszła z pracy. Robię ponad 1,5 etatu! Nie chce, żebym w przyszłości zajęła jego miejsce. Odmawialam nowennę ale bezskutecznie…

    • Marzeno,czasem potrzeba poczekać,im dłużej czekamy na daną łaskę tym większe owoce będą .

      • Ooo to ja już czekam drugi rok. Tyle minęło od czasu, kiedy zakończyłam nowennę z intencją znalezienia pracy. I nadal nic. Ciągle wygląda to w ten sposób, że znajduję się już wśród kilku wybranych spośród setki kandydatów i od dwóch lat ktoś zawsze jest o włos lepszy.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!