Ania: Zwątpienie

Nie ukrywam, że z zazdrością, ale nie w złym sensie, o ile taki może być, czytam te wszystkie świadectwa, to ile łask otrzymanych, ile NP wysłuchanych… Odmówiłam już kilka nowenn, w różnych intencjach, owszem wiele dobrego stało się w moim życiu, ale nie to o co się modliłam. Nie rozumiem, nie wiem co robić, nie wiem czego tak naprawdę chce dla mnie Matenka. Nie odstąpię od odmawiana nowenny, bo gdy tylko przestaje to czuję pustkę. Mam nadzieję, że kiedyś też będę mogła pochwalić się wysłuchaną intencją. Kochani odmawiajcie NP, by być bliżej Matenki, Boga.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

 • Grunt to się nie poddawać. Ja za pierwszym razem otrzymałam to , oco prosiłam. Od dwóch lat modlę się o coś ważnego dla siebie i ..nic. Dwa miesiące temu ważna dla mnie osoba miała problemy w pracy. Na tyle poważne, że mimo odmawiania nowenny chwycilam za różaniec i odmawiała dwie…już następnego dnia było lepiej. W trzy dni było po problemie…widocznie te nasze sprawy to większy kaliber….

 • TAJEMNICE KORONKI DO DUCHA ŚWIĘTEGO

  Na początku – Wierzę w Boga…, dalej jak zwykle 5 dziesiątek Różańca – 1 x Ojcze nasz…, 10 x Zdrowaś Maryjo i dodaje się po słowie „… Jezus” następujące słowa odpowiednio do każdego dziesiątka:

  1. „który niech usposobi nasze serca na przyjęcie pełni łask Ducha Świętego”.

  2. „który niech nam udzieli Ducha Świętego pomnoży i umocni w nas wiarę, nadzieję i miłość”.

  3. „który niech nas przez Ducha Świętego umocni, oświeci, prowadzi, rządzi i uświęci”.

  4. „który niech nasze serca zapali miłością Ducha Świętego i napełnia największą pokorą, łagodnością, cierpliwością, uległością, oddaniem, mocą i świętością”.

  5. „który niech nam ześle siedem darów, oraz owoce Ducha Świętego i użycza wszystkiego co dobre, a powstrzymuje od wszystkiego co złe”

  Po każdym dziesiątku mówimy:

  „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”

  Na zakończenie:

  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci drogocenną Krew Chrystusa, przez Najświętsze Serce Jezusa i Maryi na otrzymanie darów Ducha Świętego dla ratowania dusz. Amen. Ojcze Niebieski, ofiarujemy Ci przez Maryję nieskończoną ilość razy, przez całą wieczność w imieniu wszystkich i za wszystkie dusze, Miłość Ducha Świętego ze wszystkimi jej skutkami w życiu doczesnym i wiecznym. Amen.

 • To Koronke Do Ducha Św objawiła Matką Boża Katarzynie Vogl poczytajcie o niej z całego serca polecam odmawiam ja jak nowenne pompejańska ma ogromną moc

  • Odmawiałam ją kiedyś, to wszystko prawda, co piszesz Barbaro. Chyba znów wrócę, jak będę miała trochę więcej czasu, dziękuję, że o niej wspomniałaś. Tak, dobrze poczytać skąd się wzięła, o genezie. Ogólnie, więcej powinno się modlić do Ducha SW.

 • Ania :
  Obejrzyj sobie filmik księdza Dominika Chmielewskiego pt:,, Problem niewysłuchanych modlitw”, filmik jest krótki bo trwa tylko niecałe 10 min, ale myślę, że da ci odpowiedzi na nurtujące pytanie

 • Witam ja też odmawiam nowenny już od dłuższego czasu, i nadal nie zostałam wysłuchana proszę o radę co robić jestem w dramatycznej sytuacji…

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!