Zasady komentarzy na stronie

UWAGA, komentarze które „znikają” są to komentarze, które otrzymają dużą ilość minusów. Automatycznie wtedy znikają ze strony. Redakcja je często przywraca, jednak nie nadąża z tym, z powodu iż ma inne zadania do wykonania. Osoby, które dostają dużą liczbę minusów są to przeważnie te same kilka osób, których komentarze są według minusujących nacechowane agresywnie i nieodpowiednio. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za minusowanie komentarzy. Strona nie będzie pod tym względem zmieniana z powodów kosztów finansowych nowego skryptu.

Redakcja radzi osobom, które dostają dużo minusów zachowanie spokoju i odpowiadanie nie agresywne oraz nie złośliwe. Ludzie nie lubią takich komentarzy więc proszę się nie dziwić iż dostajecie minusy. Prosimy nie obwiniać za to redakcję tylko przeanalizować swoje wypowiedzi pod wyżej wymienionym względem.

 • Czy komentarz będący prośbą o modlitwę jest wyrazem agresji? Ja pod napisaną przez siebie prośbą o modlitwę dostałam do chwili obecnej 33 minusy. Moje komentarze dostają minusy bez względu na treść. Bywa, że odstaję 10 minusów w 5 minut po publikacji neutralnego postu. Proszę mi nie wmawiać, że wina leży po mojej stronie. To Państwo nie potrafią stworzyć tu bezpiecznej atmosfery dla wszystkich. Zamiast forumowiczów, których tu Państwo zaprosili, wolą Państwo opcję minusów do komentarzy.

 • Jak w takim razie widzą Państwo komentarze niejakiego Benka? Nie dam sobie wmówić, że te wpisy są kulturalne.

  • Cos Pania po Pani ostatnim ataku na swiadectwo o mojej siostrze musialo niezle rozsierdzic 🙂 A ladnie to tak przeinaczac fakty?

  • Jest dwa minusy i nie zniknęło. Czekamy.

    • Ostatnia moja uwaga.Kompletne przekłamanie i manipulacja faktami „Osoby, które dostają dużą liczbę minusów są to przeważnie te same kilka osób, których komentarze są według minusujących nacechowane agresywnie i nieodpowiednio”. Bardzo często minusy stawiane są ot, tak sobie – w postach z prośbą o modlitwę Np. ostatnio Enia otrzymała – 7 za wpis z prośbą o modlitwę. Podobnie Ona – propozycja zamówienia mszy św. Minusy to takie widzi mi się – niezależnie od treści. Tak trudno spojrzeć prawdzie w oczy ?

     • Brygida, ja się z Tobą zgadzam. Żałuję, że nie mogę przeczytać Twojego poprzedniego wpisu do mnie, Nieodpowiedniej i Agnieszki (zniknął). Miałam już nie zabierać głosu, ale jak przeczytałam co redakcja odpisała na temat postów Twoich, Agnieszki i Nieodpowiedniej uznałam, że ostatni raz głośno powiem, co myślę. Żal mi, bo polubiłam Ciebie i wiele osób z forum, ale nie widzę sensu w publikowaniu komentarzy, które dostają po 30 minusów bo są moje. Szkoda czasu. Redakcja nie przyjmuje argumentów innych niż jej własne. Wpisy Redakcji jasno pokazują, ze oni nie zamierzają nic z tym robić, a wręcz trzymają stronę minusujących. Nie wiem, czy sytuacja tu się zmieni, ale póki co szkoda czasu na udzielanie się na forum. Dużo Dobra Brygido i Nieodpowiednia.
      PS Ciekawe co szanowna Redakcja na wpisy Benka – jak rozumiem to komentarze pełnie miłości i pokoju.

      • Ja też Cię polubiłam – dziękuję, rozmowa z kimś kto jest inteligentny, otwarty, błyskotliwy – tak jak Ty i inni- to prawdziwa przyjemność. Cóż, siła wyższa. Może jeszcze mój poprzedni post wróci to przeczytasz.

     • Brygida, jeżeli Redakcji nie przeszkadzają wpisy Benka, a podejrzane są nasze komentarze, to sprawa jest jasna. Nie ma sensu dawać niektórym radochy minusowania i tu pisać.

 • Pelen obraz osob z artykulu – w innych komentarzach 😀

  • Poczułeś się lepiej? To dobrze. Cieszę się, że byłyśmy pomocne.

  • Co Pani taka czepliwa? Prosze przeanalizowac wlasne wpisy i skonczyc ten terroryzm.

 • Szanowna Redakcjo,
  Proponuję utworzyć zbiórkę na opłacenie dobrego informatyka, który zmieni system działania na tej stronie. Piszę niniejsze słowa bardzo poważnie! Sama również byłabym gotowa przeznaczyć na ten cel niewielką kwotę, ale od serca. Moim zdaniem – i również innych obecnych osób – nie powinno być opcji stawiania plusów i minusów. Wystarczy, jeśli można by było zgłosić komentarz do moderacji. A moderatorzy przeczytaliby zgłoszony komentarz i w sumieniu odpowiedzieli sobie na pytanie, czy to jest komentarz właściwy, czy też nie. Czy powinien pozostać na stronie, czy jednak zniknąć. Moja propozycja wypływa z serca, z pragnienia wspierania tej strony – nade wszystko dobrym słowem i modlitwą. Proszę to przemyśleć. Z Panem Bogiem. +

  • Dużo dobra Agnieszko. Podpisuję się pod wszystkimi Twoimi komentarzami obiema rękami. To forum dla wielu z nas było bardzo ważnym miejscem. Dlatego zwyczajnie boli to, co dzieje się teraz. Minusy dawane za nick, nie za treść zniszczyły to forum, a było naprawdę pięknym miejscem. Szkoda… Do poczytania, gdy będzie normalnie, o ile będzie. A może do zobaczenia w innym miejscu w sieci?

 • Dziewczyny, jeśli chcecie utrzymać kontakt poza forum, to podaję adres mailowy :
  agnieszka_malesinska@wp.pl
  🙂 napiszcie, będzie mi miło, bo nie chciałabym utracić kontaktu z Wami. 🙂

 • Minusy dawane za nick, nie za treść zniszczyły to forum, a było naprawdę pięknym miejscem. Szkoda… ”Przyjmuję do wiadomości Państwa tłumaczenie, że to nie Wy, lecz czytelnicy stawiają plusy i minusy. Ale w ten sposób sami sobie „strzelacie w kolano”, bo powinniście weryfikować to, czy dany komentarz rzeczywiście zasługuje na taką ocenę, czy jest ona wynikiem działania tzw.trolli lub po prostu złośliwych ludzi, którzy stawiają minusy „bo tak”, „bo chcę”, „bo nie lubię tego nicku, to kliknę na złość, a co tam!”. Nie wystarczy system informatyczny i automatyzacja. Potrzebny jest człowiek po drugiej stronie,który dokona sprawiedliwej oceny.” Te słowa skopiowane z komentarza Agnieszki idealnie oddają to, co myślę w temacie minusów na tej stronie.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem

  1 - 31 marca 2021 r.