Tomek: Cud dla niewiernego Tomasza

Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać po utracie kontaktu z bardzo bliską mi osobą (tak to zwykle bywa) prośba o oczyszczenie relacji i błogosławieństwo na przyszłość dla nas Wcześniej prosiłem o jakiś cud w moim życiu podczas Święta Bożego Miłosierdzia znajomi zabrali mnie do sanktuarium w Myśliborzu, Ja tamtą niedzielę nazywam cudem nowenny. Trzeba zaznaczyć że nie jestem wzorem kogoś kto z ufnością i długo się modli, wolę działanie .Trudno mi było zrozumieć słowa módl się i pracuj Mam na imię Tomek i blisko mi do Tomasza Niewiernego wolę działanie.
Przed Nowenną broniłem się aż do 1 sierpnia 2019r
Prosząc o cud codziennie trafiałem na informacje „przypadkowe „ o nowennie
Druga nowenna była o uzdrowienie mojego brata który podobnie jak ja jest niepełnosprawny
Trzecia nowenna o uzdrowienie fizyczne lepsza kondycja dla mojego Taty i duchowe akceptacja mojej niepełnosprawności
Długo zabierałem się za samą myśl o nowennie , bo wydawała się długa ,ale z Boża pomocą dałem radę To co istotne modlitwa pokazywała moje słabości : było zdziwienie , smutek i spokój graniczący z pewnością , że chociaż te osoby za które się modliłem będą prowadzone .Zupełnie nieoczekiwanie sprawy administracyjne ZUS które do tej pory szły bardzo opornie zaczęły się układać ; chociaż nie były tematem nowenny.
Owoce pierwszej nowenny lista moich błędów ale jakiś dziwny spokój o bliską mi osobę
Owoce drugiej nowenny Mój brat trochę lepiej chodzi , mniej bólu , poprawa sprawności może być powolna ale lekarze są zdziwieni że ból zmalał
Owoce trzeciej nowenny tutaj wciąż czekam na to żeby Tata zrozumiał że to nie moja wina że urodziłem się niepełnosprawny, Tata pomaga mi to fakt ale z moich sukcesów mało się cieszy bo wolałby żebym był zdrowy (wszystkie sukcesy to ze mimo wszystko wypracowałem rentę , szkoła, praca studia , patrząc wstecz pochodzą od Boga Teraz Jest trudniej bo nie ma pracy i poruszam się na wózku częściej elektrycznym ale rentę jednak wypracowałem
Podsumowując każda nowenna coś przyniosła; wierzę że to co akurat jest potrzebne, może potrzeba więcej czasu, wiary ale najważniejszy jest spokój i lista wad nad którymi muszę popracować
Kiedyś nie sięgnąłbym po różaniec w całości ; był po prostu za długi, teraz wiem że można go dzielić na cały dzień( odmawiać mniejsze części) a sięgnąć warto

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
21.04.20 22:14

Dzięki za świadectwo!Dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i Twojej rodziny życzę!

Anna
Anna
22.04.20 00:42

Tomasz, dziękuję za Twoje świadectwo. Życzę Ci tego wszystkiego czego potrzebujesz i gratuluję osiągnięć, o których piszesz. Powodzenia.

Maria
Maria
22.04.20 07:05

Jestem pełna podziwu dla Ciebie, za to odmawiasz NP, za Twoje osiągnięcia w życiu, za to że modlisz się za innych. Życzę dużo zdrowia i spełnienia Twoich marzeń. Niech Maryja nasza Matka ma Cię i Twoją rodzinę w opiece, a dobry Pan Bóg niech Wam błogosławi. Dziękuję za świadectwo.

agata
agata
23.04.20 02:48

wszystkiego dobrego dla ciebie, Tomku! pomodlę się za ciebie.

Elżbieta
Elżbieta
23.04.20 06:32

Tomaszu, warto odmawiać N. P. Wyprosiłam przez nią wiele łask. Przede wszystkim pokochałam różaniec. Pomimo dużej ilości zajęć, jestem w stanie odmówić 4 tajemnice, czasem nawet 2 nowenny, jak była potrzeba. Piękne świadectwo. Życzę Tobie obfitych łask Bożych, za sprawą Matki Boskiej Pompejańskiej.

Natalia
Natalia
23.04.20 12:13
Reply to  Elżbieta

Przepraszam może to glupie pytanie ale jak się odmawia 2 nowenny? Jedna nowenna to 9 dni i dziennie odmawiamy 3-4 rożańce dziennie, a jak jest z 2?

agata
agata
23.04.20 23:59
Reply to  Natalia

jedna nowenna pompejańska to 54 dni, trzy różańce. dwie nowenny, to 54 dni, sześć różańców.

Ewa
Ewa
23.04.20 13:01

Dzięki Tomaszu za Twoje świadectwo. Gratuluję sukcesów! Pomodlę się za Ciebie. Pozdrawiam 😉

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY