Roksana: Pan mnie uzdrowi

Wczoraj ukończyłam moją pierwszą w życiu NP. W tej nowennie prosiłam Mateńkę o łaskę uzdrowienia. Bóle mi jeszcze dokuczają, chociaż nie są aż tak intensywne jak przed nowenną, ale wierze, że pewnego dnia obudzę sie a bólu nie będzie w ogóle. Bo wierze, że choroba nie pochodzi od Boga, a on chce dla nas zdrowia i napewno za wstawiennictwem Matki moja prośba będzie szybciej zaniesiona przed tron Boży, a Pan Bóg mnie uleczy. Chciałabym powiedzieć o cudach jakie sie działy w trakcie nowenny. Całkowicie przestałam przeklinać, kiedyś nie mogłam nad tym zapanować, a teraz chociaż bardzo sie denerwowałam nie padło żadne brzydkie słowo z moich ust. Mój tata odkąd pamiętam dużo pił. W ostatnich latach pił prawie codziennie i przy tym robił awantury. A teraz w ostatnich trzech tygodniach NP przestał pić, tylko zdarzyło mu sie dwa razy mimo tego, że miał urlop , gdzie kiedyś cały swój dwutygodniowy urlop przepił. Chwała Panu za to i Matce Boskiej i Jezusowi. Jakoś w połowie Nowenny moja córeczka w dość ciężkim stanie trafiła do szpitala, choć wyglądało to źle i myślałam, że umrze wszystko skończyło sie dobrze i to też napewno zasługa Boga, Matki i Jezusa. Była też taka sytuacja, że prawie rozjechałabym kobietę na pasach, ale w ostatniej chwili chociaż było ślisko wychamowałam i tu też wierze, że była Boska interwencja. I jeszcze jeden cud, moje bóle nie rozstają sie ze mną ani na chwile, a mieliśmy iść z mężem na bal, bałam sie tego że bede sie źle czuć i nie bede miala sily sie bawić, przed zabawą poprosiłam z całych sił moich przyjaciół w niebie aby zabrali te bóle i w czasie tej imprezy nie zabolało mnie ani razu , to był Cud!!! Chociaż bóle są to wierze że Pan je zabierze , bo on jest najlepszym lekarzem. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Co chwile inne leki na które bez sensu wydaje pieniądze a one nic nie dają. Jedyne co uśmieża ból to modlitwa i wiara, że Pan mnie uzdrowi. Modliłam sie i modle nadal do Św. Rity i Św. Charbela , są to wspaniali święci i ich pomoc cały czas czuje. Zachęcam do modlitwy NP , daje dużo siły i wiary i obdarza nieoczekiwanymi łaskami . Chwała Panu, Maryi, Jezusowi i Duchowi Świętemu, Św. Ricie i Św. Charbelowi. Wiara czyni cuda i wiem że ta łaska której najbardziej potrzebuje w końcu zostanie mi dana.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karo
Karo
08.04.20 16:35

Czy trudno było ukończyć modlitwę. ? Ja chce zacząć, ale boje się ze nie dam rady 🙁

mena
mena
08.04.20 17:32
Reply to  Karo

Karo najtrudniejsze to zacząć, musisz spróbować do odwarznych świat należy ,dasz rade to tylko 1 godzina z 24 godzin .

Ewelina
Ewelina
08.04.20 20:10
Reply to  Karo

Nie myśl o tym czy dasz radę skończyć nowennę. W ogóle nie traktuj jej jak „zaklęcia”, które zadziała gdy nie opuścisz ani słowa. Pomyśl o tym jak o spotkaniu z przyjacielem, któremu chcesz wiele powiedzieć i poprosić o radę. Nie jest trudno ukończyć nowennę. Ja kończę już trzecią. Pracuję zawodowo, czasem przynoszę pracę do domu, a nigdy nie zabrakło mi czasu na modlitwę. Cudownym sposobem mam czas na wszystko, co więcej zauważyłam że jestem bardziej uporządkowana. Odmawiam różaniec w drodze do pracy, w drodze z pracy, przed snem. Zawsze kiedy mam chwilkę odmawiam chociaż dziesiątkę. Skutek jest taki, że cały… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
08.04.20 16:52

To pięknie że tak mocno wierzysz,ja 4 lata bez przerwy odmawiam NP a od kilku już miesięcy dwie na raz i też mocno wierzę że Pan Bóg uzdrowi mojego męża, choć po ludzku to niemożliwe.

Grażyna
Grażyna
08.04.20 18:00

Droga Bożeno! U Boga wszystko jest możliwe! Ja jak oglądam świadectwa ludzi z programu „Dotyk Boga”, np. odcinek 110, to widzę, że Bóg nie ma ograniczeń w uzdrawianiu.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA