Marta: Nadzieja

Nowenna Pompejanska to moja Nadzieja o nawrócenie syna odmawiam ja ponad rok z małymi przerwami , dzieją się w tym czasie przedziwne rzeczy dużo dobra , ale i zła ,Prośbą nie została jeszcze wysłuchana bo to powazna sprawa, Ale wierzę i ufam Niepokalanej ze mój kochany synek wróci do nas i będzie wiodł dobre życie , Kocham Cię Maryjo i nigdy nie przestanę odmawiać różańca , wiem ze te złe rzeczy , które się dzieją to zly szaleje z nienawiści , ale Któż jak Bóg, Odmawiam różaniec to broń, nie do odparcia.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

 • Może niech Pani zamówi Mszę SW za siebie i rodzinę o opiekę NMP, szczególnie podczas odmawiania NP, o ochronę, o spokoj, w tej sprawie, w której zle się dzieje.

 • Twój syn już ma dużo szczęścia, że ma taką kochającą mamę, która tak gorliwie się za niego modli.
  Ile jest takich osób, które zeszły na złą drogę i nie są wstanie same wyrwać się z niewoli złego, a nie mają rodziców czy kogokolwiek, kto wsparł ich modlitwą.
  Marto, życzę Ci dużo wytrwałości, bo siłę i wiarę masz w sobie.

  • Msza święta to bardzo dobry pomysł. Marta modlitwy o nawrócenie trwają przewaznie długo, ale to nic bo modlitwa matki za nawrócenie dziecka to jest moc.

 • Łzy cisną mi się do oczu jak czytam Pani świadectwo. Sama bardzo zbłądziłam i wiem, że moja mama też modliła się o moje nawrócenie. Niech nie traci Pani nadziei. Jezus zawsze szuka swych zagubionych owiec. Maryja napewno wysłucha Pani modlitwy.

 • Ja też modlę się Nowenną Pompejańską o nawrócenie syna. Musimy mieć nadzieję że Bóg wie lepiej i poprowadzi nasze dzieci ku nawróceniu!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!