Magda: Maleństwo w rękach Matki Bożej

Już dawno obiecałam sobie, że napiszę świadectwo dotyczące łask, które ja i moja rodzina wyprosiliśmy przez ręce Matki Bożej Pompejańskiej. Nadszedł właśnie ten czas. Królowej Różańca Świętego powierzyliśmy z mężem nasz strach związany z trudnościami poczęcia dziecka spowodowany bardzo długo utrzymującymi się moimi problemami zdrowotnymi. W sierpniu 2018 r. poszliśmy z mężem na pielgrzymkę na Jasną Górę w intencji poczęcia potomstwa.

Po powrocie z niej 15.08.2018 rozpoczęliśmy Nowennę Pompejańską w tej samej intencji. Zakończyliśmy ją 7.10.2018 r. Czas naszej nowenny otwierało i zamykało święto maryjne. Po skończonej nowennie zostawiliśmy wszystko w rękach Bożych. Dużo potem się działo. W grudniu okazało się, że żona mojego brata ma nowotwór. Była to dla nas bardzo trudna do przyjęcia diagnoza. Zdrowie Kasi również poleciliśmy Matce Bożej Pompejańskiej – nowennę odmawialiśmy z mężem oraz moja mama w intencji uzdrowienia.

W lutym dowiedzieliśmy się z mężem, że pod moim sercem bije też serce naszego Dzieciątka. Radość była ogromna. Niestety nie trwała ona zbyt długo, ponieważ już w pierwszych badaniach okazało się że mam ciężką niedokrwistość, która może spowodować, że nie uda się utrzymać ciąży. Jedyne co z mężem przyszło nam na myśl to znowu zwrócić się z prośbą do Królowej Różańca Świętego. Pozostawiliśmy zdrowie naszego Maleństwa w rękach Matki Bożej.

Czas płynął. Udało się wyjść z niedokrwistości, a ciąża przebiegała bez komplikacji. Nadszedł październik 2019. Czekaliśmy w dalszym ciągu na rozwiązanie, bo termin porodu już minął. Rozpoczął się czas dobrych informacji. Okazało się, że bratowa po podjętym leczeniu jest zdrowa. A my przywitaliśmy na świecie naszą córeczkę Anię. Urodziła się 7.10.2019 r. w święto Królowej Różańca Świętego. Dokładnie rok po skończeniu odmawiania nowenny w intencji poczęcia. Ufamy, że data jej urodzin nie jest przypadkowa.

Przez ręce Maryi wyprosiliśmy wiele cudów, a teraz pozostaje nam świadczyć o tym jak Matka Boża zna serca swoich dzieci i wyprasza dla nich wiele łask.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    1 - 9 sierpnia 

    Nowenna

    za uzależnionych