Iwona: Uzdrowienie z nerwicy i SM

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 5 lat temu, kiedy dowiedziałam się że jestem chora na stwardnienie rozsiane. Mialam pierwszy rzut choroby, którym było zapalenie nerwu wzrokowego. Jednocześnie od 10 lat cierpiałam na silną nerwicę lękową. Nie pomagały leki ani terapia u psychologa. Od początku odmawiania Nowenny czułam spokój i wielką opiekę Matki Bożej. Przy drugiej Nowennie zostałam uzdrowienia z nerwicy. W końcu mogłam chodzić do kościoła bez lęku, odeszły duszności, drżenia i inne dolegliwości. Na mojej drodze pojawiali się ludzie, którzy dawali mi pomoc w wierze. Przełomem w uzdrowieniu była modlitwa Jezu Ty się tym zajmij i Święty Charbel. Nowennę odmówiłam 6 razy w kilku intencjach. Od zakończenia minęło 5 lat. W tym czasie nie miałam nowych rzutów sm, nerwicy i urodziłam dwoje zdrowych dzieci. To wszystko są cuda.
Ave Maryja.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
agata
agata
06.04.20 16:41

tak, zdecydowanie, to wszystko są cuda. chwała Panu!

Natalia
Natalia
06.04.20 16:58

Iwonko, piękne świadectwo! Tylko nie zrozumiałam jednej rzeczy…na początku napisałaś, że ZACZEŁAŚ odmawiać nowenne pompejańską 5 lat temu. A pod koniec napisałaś, że od ZAKOŃCZENIA mineło 5 lat? To 5 lat temu zaczelaś odmawiać nowenne pompejańską czy skończyłaś ja odmawiać?

enia
enia
06.04.20 17:50

Cuda,cuda z Matką Bożą.Szczęść Boże!

Jazz
Jazz
07.04.20 15:52

Babcia z SM rozpoczęła Nowennę, ale nie dane jej było zakończyć niestety. Dlatego bardzo cieszę się na Twoje świadectwo!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x