Elżbieta: Chwała niech będzie Panu

Kilka dni temu skończyłam 3 nowennę i także tym razem zostałam wysłuchana. Modliłam się za wstawiennictwem świętego O. Pio,do którego mam wielkie zaufanie i dzieją się w moim życiu prawdziwe cuda. Tę ostatnią nowennę odmawiałam w intencji mojego męża kiedy zachorował. Żadne lekarstwa nie pomagały ale w grudniu 2019 już nie wiedziałam co będzie dalej w ciągu miesiąca schudł 9 kg. Zaczełam się gorąco modlić do naszej najlepszej MATKI nowenną pomejańska po dosłownie aż trudno uwierzyć kilku dniach mąż zaczął jeść, tomograf i markery wyszły dobrze. Teraz mogę zaświadczyć że tylko różaniec jest najlepszym lekarstwem dla człowieka tak jak mówi nasza Mateńka-módlcie się na różańcu.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
04.04.20 06:14

Chwała Panu.Piękne świadectwo ,takie świadectwa zawsze dają mi nadzieje i pomnażają wiare.Bóg zapłać Niech Stwórca Wszechświata was niustannie strzeże a Maryja będzie waszą przyjaciółką.
„Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Panu, i Pan jest jego nadzieją. Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą, co swe korzenie puszcza ku strumieniowi; nie obawia się, skoro przyjdzie upał, bo utrzyma zielone liście; także w roku posuchy nie doznaje niepokoju i nie przestaje wydawać owoców. „

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA