Dorota: Ogromne łaski płynące z nowenny

Nowenna Pompejańska to najwspanialsza modlitwa jaką kiedykolwiek poznałam,gdyż odczuwam bardzo pozytywne wpływy tej modlitwy. Na co dzień daje mi mnóstwo wewnętrznego spokoju,pozwala spojrzeć na ludzi i sprawy z zupełnie innej perspektywy. Nawet gdy upadam, albo, gdy wydaje mi się , że nie dam rady, ona zawsze udziela mi potrzebnej siły i działa w sposób bardzo często niewiarygodny. Dzięki tej modlitwie ,czuje się bardzo silna. Odmówiłam do tej pory 55 nowenn i jestem w trakcie kolejnej i efekty są niesamowite. Otrzymałam wiele łask za które dziękuję z całego serca Ci Maryjo Matko.
Kochani,trwajcie cały czas w tej modlitwie,módlcie się wytrwale, bo Królowa Różańca nie zostawia nas bez pomocy . To Ona te wszystkie nasze sprawy kieruje do Miłosiernego Syna i cały czas jest z nami .
Różaniec jest cudowny, ma wielką moc, ta Nowenna przemienia nie tylko nasze serca ale też życie .
Trwajcie w różańcu i we wszystkich częściach i zawierzajcie swoje sprawy Maryi i Panu.
Dziękuję Ci za wszystko Królowo Różańca Świętego. Dokąd mi starczy sił,będę modlić się właśnie NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ, bo to jest naprawdę nowenna „ NIE DO ODPARCIA”

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

  • Dorota, podziwiam Cie za ilosc odmowionych Nowenn Pompejanskich. Tez odmawiam od kilku lat NP, ale nie nie wiem ile juz odmowilam, bo w zasadzie nie jest to dla mnie najwazniejsze. Prawda jest, ze Nowenna a wlasciwie Maryja poprzez Nowenne zmienia nas i nasze zycie na lepsze. Niech Ci Pan Bog blogoslawi.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!