Dorota: Módlcie się wytrwale

Nowenna Pompejańska to najwspanialsza modlitwa jaką kiedykolwiek poznałam,gdyż odczuwam bardzo pozytywne wpływy tej modlitwy. Na co dzień daje mi mnóstwo wewnętrznego spokoju,pozwala spojrzeć na ludzi i sprawy z zupełnie innej perspektywy. Nawet gdy upadam, albo, gdy wydaje mi się , że nie dam rady, Ona zawsze udziela mi potrzebnej siły i działa w sposób bardzo często niewiarygodny. Dzięki tej modlitwie ,czuje się bardzo silna. Odmówiłam do tej pory 55 nowenn i jestem w trakcie kolejnej i efekty są niesamowite. Otrzymałam wiele łask za które dziękuję z całego serca Ci Maryjo Matko.
Kochani,trwajcie cały czas w tej modlitwie,módlcie się wytrwale, bo Królowa Różańca nie zostawia nas bez pomocy . To Ona te wszystkie nasze sprawy kieruje do Miłosiernego Syna i cały czas jest z nami .
Różaniec jest cudowny, ma wielką moc, ta Nowenna przemienia nie tylko nasze serca ale też życie .
Trwajcie w różańcu i we wszystkich częściach i zawierzajcie swoje sprawy Maryi i Panu.
Dziękuję Ci za wszystko Królowo Różańca Świętego. Dokąd mi starczy sił,będę modlić się właśnie NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ, bo to jest naprawdę nowenna „ NIE DO ODPARCIA

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
agata
agata
25.04.20 17:02

o rety, to ponad osiem lat modlitwy. gratuluję!

Dorota
Dorota
26.04.20 07:34

Dobrze wiedzieć że jest jeszcze ktoś o takim samym imieniu i stażu , chociaż moje nie wszystkie zostały wysluchane ale pomimo tego mogę tylko potwierdzić twoje świadectwo Dorotko i pozostać chcę już na zawsze z rozancem. Dziękuję za świadectwo.

Maria
Maria
26.04.20 10:32

Dziękuję za świadectwo. 55 NP to naprawdę dużo. Gratuluję wytrwania. Ja odmawiam 33 obecnie NP . Dużo łask otrzymałam, za co dziękuję. Pisałam tu świadectwa. Teraz jest mi bardzo smutno i często płacze, ponieważ mieszkam tylko z mężem, który choruje na nowotwór. Jest ciężko. Proszę Was o westchnienie do Pana Boga o pomoc dla nas. Dziękuję.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x