Darek: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Moją trzecią nowennę Pompejańską postanowiłem odmówić za dusze mojego kolegi.Który zmarł nagle na zawał serca w średnim wieku .Odmawiając tę nowennę właściwie nic wielkiego się nie wydarzyło .Zaraz po niej postanowiłem odmawiać następną czwartą za dusze mojego wujka który odebrał sobie życie .Przez całą nowennę też się właściwie nic nie wydarzyło. Dopiero pod koniec tej nowenny miałem sen .Przyśnił mi się Pan Jezus idący po cmentarzu na którym nie było żadnych pomników ani krzyży były tylko groby usypane z ziemi . Wszystko było ciemno szare jakby był wieczór tylko Pan Jezus był jasną lśniącą osobą . Chodził po tym cmentarzu i się przyglądał po chwili dotkną jednego grobu i ten grób zaczął lśnić jasnością po chwili dotkną następnego grobu i on również zaczął lśnić jasnością . Ja ten sen odebrałem tak że te dusze za które się modliłem zostały zbawione przez Pana Jezusa . Do tych nowenn starałem się jak najwięcej w miarę swoich możliwości dołożyć swoich spowiedzi i komuni św .w ich intencji .CHWAŁA PANU .ODMAWJAJCIE NOWENNĘ BO NAPRAWDĘ WARTO.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • polecam na infekcje, sprawdzone
   – Syrop z imbirem. Dwie cytryny pokrój na cienkie plastry. Zetrzyj na drobnej tarce 4-centymetrowy korzeń imbiru. Do wyparzonego słoika wlewaj po łyżce miodu i kładź 3-4 plastry cytryny – do momentu, aż wypełnisz słoik. Dodaj imbir i wlej jeszcze ostatnią warstwą miodu. Zakręć słój i odstaw na 24 godziny do lodówki. Stosuj 3 łyżki

   • Witaj Eniu! Ten przepis z całą pewnością jest lepszy aniżeli na bazie spirytusu lub innego alkoholu. Po takim lekarstwie rzeczywiście można nasilić działanie 10- tką różańca.
    Ze swej strony życzę Tobie i innym członkom forum – zdrowych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego z radosnym Alleluja!

 • Witaj, ja rowniez modlilams sie dusze w czyśćcu cierpiące. Na poczatku gdy na pokute po spowiedzi ksiadz polecil mi modlitwe Pod Twoją Obrone… w intencji dusz czysccowych. Pokute odprawilam i pomyslalm ze moge codziennie ta modlitwa sie modlic, wiec przez kilka dni odmawialam ta modlitwe ale na ktorys dzien przyszlo zwątpienie czy ta modlitwa cos wogole daje. I mialam sen. Przysnil mi sam s.p. Zbigniew Wodecki, ktory w kosciele do ktorego chodze tak pieknie gral na gitarze ze wszyscy wierni byli zasluchani jak zaczarowani ale ja wiem ze to jego granie bylo podziekowaniem za modlitwe. Nastepnie zaczelam odmawiac N.P. w intencji dusz w czyśćcu cierpiacych i rowniez mialam sen. Snila mi ogromna czelusc a na samym dnie jakby rozgrzana lawa i zobaczylam superbohatera prawie jak suoermena ktory lecial z samego dna w górę i jakby wypychal jedna reka przed soba jakąś osobę a w drugiej rece jakby trzymal chorągiew taką, ktora jest pokazywanana obrazkach swietych na Wielkanoc. I ja wiem, ze to byl Pan Jezus. Jezu bądź uwielbiony i niech Twoja chwala trwa na wieki.

 • Piękne świadectwo! Aż serce rośnie jak się widzi, iż coraz więcej osób odmawia Nowennę Pompejańską za dusze w czyśćcu cierpiące

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!