Teresa: Wysłuchana prośba o potomstwo

Modliłam się do Matuchny o potomstwo dla syna i synowej. W pewnym momencie, już po połowie odmawiania nowenny przerwałam ją ponieważ zmarła moja mama.W dniu jej śmierci załatwialiśmy do późna formalności związane z pogrzebem i po prostu nie zdążyłam jej odmówić na czas. Ale coś mi mowilo ze skoro Matuchna dopuściła żebym przerwała nowennę to może raczyła wysłuchać mego błagania? Jeszcze kilka symptomów przemawiał za tym że moja Synowa zostanie Mama.I jakież było moje szczęście gdy przyjechali na ostatnie Boże Narodzenie i z radością oznajmili ze zostaną rodzicami.Matuchno pokornie dziękuję i teraz rozpoczęłam nowennę do Ciebie o szczęśliwe narodziny zdrowego dzieciątka moich dzieci.
DZIEKUJE za wszystkie łaski!!!!

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
01.03.20 17:32

Jak radziła Enia, od kilkunastu dni praktykuję znak krzyża przed pójściem spać z użyciem wody święconej. Do nocy z piątku na sobotę było dobrze, a dziś: głos we śnie, że umrę w przeciągu kilku miesięcy na raka (w listopadzie robiłam wszystkie podstawowe badania, niczego mi nie wykryto), potem ten głos zaczął kręcić, że na coś tam umrę, że mam się przygotować. Czy modlitwa ma taką moc, że szatan jest wybitnie zdesperowany, strasząc mnie po nocach, że mnie zabije gdy podejmę pracę, a wszelkie straszenia robiąc we śnie robi dosłownie, a nie kluczy, mami itp? Oddałam to dzisiejsze dręczenie za duszę… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
01.03.20 19:28
Reply to  Kasia

Ja spiace dzieci błogosławię robiąc znak krzyża świętego A zaczęło się jak jeden nocy kaszlały i naszła mi myśl o błogosławieństwie i tak staram się każdego dni rano przed wyjściem do szkoły i w czasie snu i mówię do Pana Boga aby ochronil je przed atakami złego i dał łaskę zdrowia i wierzę że pomaga i strzeże. Błogosławię bez wody święconej – brak w domu.

Beata
Beata
01.03.20 18:42

ja mimo odmówienia kilku NP w tej właśnie intencji i w intencjach innych ludzi w ciążę nie zaszłam…..

już nie mam sił do modlitwy, wiarę też straciłam…nadzieja wygasa….jeszcze dziś przyszła kolejna miesiączka…siedzę i płaczę i krzyczę do Boga dlaczego…??!!!??

Kasia
Kasia
01.03.20 18:54
Reply to  Beata

Jeśli nie jesteś w stanie adoptować fizycznie dziecka to może zaadoptuj dziecko duchowo modlitwą lub weź psa ze schroniska. Moja znajoma miała problem z zajściem w ciążę, razem z mężem wzięli psa ze schroniska, potem po 4 latach niepowodzeń zaszła w ciążę. Ksiądz usłyszawszy historię powiedział jej,skoro daliście temu psu tyle miłości, opieki i radości, jakże Bóg mógłby Was pozbawić bycia rodzicami?

Też Kasia
Też Kasia
01.03.20 19:23
Reply to  Kasia

Tak duchowa adopcja pomaga polecam, człowiek inaczej patrzy na swój problem z zajściem w ciążę. Wszystko należy ofiarować Bogu, on wie co jest dla nas najlepsze chociaż trudno czasem to zrozumieć. Otaczam modlitwa p. Beatę.

Agnieszka
Agnieszka
01.03.20 20:54
Reply to  Beata

Odstaw gluten. Taka głupota a u mnie była przyczyna.

Monika
Monika
02.03.20 00:37
Reply to  Beata

Beata może przejdź na dietę…ja mimo ze byłam i jestem szczupła przeszłam na dietę i po tylu latach w końcu zaszłam w ciąże w wieku 36 lat.Jak będziesz zainteresowana to ci powiem więcej informacji.

Edyta
Edyta
02.03.20 09:16
Reply to  Beata

Polecam nowennę do Sw. Stanisława Papczyńskiego.

Kasia
Kasia
14.03.20 19:44
Reply to  Beata

Mam to samo,odmówiłam rok temu NP i w między czasie miałam laparoskopię gdzie miałam 4 mięśniaki zrosty i lekko endomendrioze lekarz mówi że już wszystko ok ale nie wie dlaczego dalej nie jestem w ciaży…odmawiam też nowennę rozwiązująca węzły już chyba z 5 odmówiłam w tej intencji i noszę pasek św.Dominika i też się modlę.Modle się też nowenna św.Anny i wiele innych i na msze dawałam w ten intencji i moi rodzice się modlą.Nawet znajoma mojej mamy była teraz w ziemi św.i modliła się w grocie mlecznej o dar potomstwa dla mnie .Co ja mam powiedzieć po ludzku już brakuje… Czytaj więcej »

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY