🙏 RÓŻANIEC ☣️ na żywo

Dziś ponownie odprawiamy RÓŻANIEC w naszych intencjach. Modlimy się za odmawiających nowennę pompejańską oraz w czasie pandemii za:

  • chorych w izolacji, rodziny w swoich lękach,
  • lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy pomagają cierpiącym,
  • naukowców poszukujących odpowiednich leków,
  • władze cywilne i wojskowe, które zobowiązały się do ochrony dobra wszystkich, nas, naszych rodzin i całej naszej społeczności.

Jak dołączyć?

Transmisja różańca o 20.20 na Youtube i Facebooku.

Zrealizowaliśmy tryptyk filmowy  Tajemnica Nowenny Pompejańskiej. Obejrzyj na DVD!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
59 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Halina
Halina
22.03.20 15:48

W intencji zdrowia dla mojego meza

Kasia
Kasia
24.03.20 09:54

Proponuję jeszcze dołączyć intencje, za tych którzy w trakcie pandemii mają samozwańcze prawo do zarządzania co kto ma robić. Przykład: przy kasie stanęłam za rozstawioną taśma, w dozwolonej odleglosci, tylko wózek sklepowy lekko wystawał. Pani klient do mnie z pretensjami, że stoję za blisko, że narażam panie kasjerki. Stałam jakieś 2 metry przed nimi, a pani stojąc obok kasjerek bardziej je narażała na zarażenie, bo gadała bez sensu, a z ust też dużo zarazków idzie. Zresztą kasjerki stanęły w mojej obronie, że stoję gdzie trzeba, tylko wózek jest z przodu. Tylko świadomość,że modlę się i obiecałam Maryi pohamować emocje sprawiły,… Czytaj więcej »

też Ania
też Ania
24.03.20 18:41

Ja stoję na stanowisku, że miejsce na forum jest dla każdego. Mamy różne historie życia. Nie każdy dostał ciepło, poczucie bezpieczeństwa i miłość. Bywa, że są tu ludzie o bardzo traumatycznych doświadczeniach i dla nich też jest tu miejsce. Być może każdy z nas pewnego dnia przeczyta tu coś, co będzie odpowiedzią na jego poszukiwania? A może znajdziemy tu inspirację do szczerej modlitwy – także jeżeli będzie ona wykrzyczeniem Bogu swojego żalu i bólu? Ja życzę nam Wszystkim abyśmy znaleźli tu to, co nam jest potrzebne.

enia
enia
24.03.20 22:51

Msza św
piątek 27 marca 2020
06:30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i opiekę św. Michała Archanioła dla pana Marka, całej Rodziny Nowenny Pompejańskiej, za wstawiennictwem Królowej Różańca św. z Pompei oraz bł. Bartolo Longo

też Ania
też Ania
25.03.20 10:13

Bardzo zależy mi aby wybrzmiało jedno zdanie – nie twierdzę, że można żartować z modlitwy, nie twierdzę, że można być wulgarnym, ale też sprzeciwiam się braku empatii i niedelikatności wobec kobiety po doświadczeniu gwałtu. Dowalanie kobiecie zgwałconej jest po prostu okrutne, jeszcze okrutniejsze, że dzieje się to na tym forum. Dla jasności – tak samo sprzeciwiam się lekceważeniu zdrowia i życia innych ludzi przez nieodpowiedzialne zachęty do postów głodówkowych bez względu na stan zdrowia.

Karina
Karina
25.03.20 12:28
Reply to  też Ania

Niepotrzebnie mieszasz Aniu i podgrzewasz atmosferę. Nikt tutaj nie dowala xyz . Raczej ona stara się nieustannie jątrzyć swoje rany pisząc w określony sposób. Prawie każdy jej komentarz zawiera obelgi, lżenie innych, kpiny z wiary i modlitwy. W ten sposób nie wyleczy swojej traumy ,ani nie pomoże sobie.

też Ania
też Ania
25.03.20 13:52
Reply to  Karina

Nie chcę już dalej dyskutować bo widzę, że nie znajdę zrozumienia.

59
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x