LIST Ania: Nie poddawaj się

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich, ale jeszcze nigdy nie napisałam świadectwa w internecie. Moje intencje zostały wysłuchane. Nieraz zasypiałam przy modlitwie, ale się nie poddawałam i modliłam się dalej.
Moją najdłuższą nowenne odmawiałam przez kilka miesięcy, wiem że nie powinno sie tak robić, ale stwierdziłam że skoro zaczełam to skończe i poświęce czas Matce Bożej choćby intencja nie została wysłuchana, ale Matka Boża i tak wyprosiła moją prośbę. Niektóre intencje spełniły sie słowo w słowo. Później zdałam sobie sprawę że wiele lat straciłam nie modląc się tą piękną modlitwą i wcale nie chodzi o te prośby ale o to że żyjemy dla Boga i to jemu powinniśmy poświęcać czas i powierzyć nasze życie bo bez Niego jesteśmy nikim, a Matka Boża otacza nas miłością, spokojem i dobrem. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejanskiej.

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzejowa
Andrzejowa
04.03.20 17:18

Dziękuję za to świadectwo.
Dziś to ja ośmielam się prosić o modlitwę w bardzo ciężkiej sprawie- po ludzku nieodwracalnej i opartej na grzechu śmiertelnym. Jeśli ktoś chce i może się pomodlić aby Maryja zmiażdżyła to zło w zarodku i nie dopuściła do potwornego zgorszenia, ogromnej krzywdy niewinnych osób- błagam o modlitwę… sytuacja jest tak trudna,że aż ciężko to opisać słowami. Pragnę tylko aby Bóg był uwielbiony i był najważniejszy i aby zniszczone zostały zamiary złego

Maria II
Maria II
04.03.20 17:44
Reply to  Andrzejowa

Pomodlę się.

Andrzejowa
Andrzejowa
06.03.20 11:55
Reply to  Maria II

Bardzo dziękuję za modlitwę

mena
mena
06.03.20 12:50
Reply to  Andrzejowa

Również się pomodle.
Ps. Nie potrafie zrozumieć ludzi ,którzy minusują jak ktoś prosi o modlitwe lub dziękuje . Jak trzeba być złośliwym .

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x