ks. Grzegorz: Nowenna w intencji grzeszników

15 listopada 2019 r. rozpocząłem Nowennę pompejańską w intencji nawrócenia grzeszników! 10 II zakończyłem tę Nowennę i chciałem napisać krótkie świadectwo. O północy w Sylwestra wylosowałem patrona na rok 2020. Patronem tym jest Boża Dziecina. Praktyka to: „Modlić się o nawrócenie dla tych, którzy trwają w grzechach ciężkich, aby Jezus narodził się w ich sercach przez Spowiedź św.” Następnie w drugim tygodniu ferii odbyłem tygodniowe rekolekcje ignacjańskie. Podczas tego czasu bardzo zbliżyłem się do Boga Ojca. W czasie trwania nowenny otrzymałem 2 margaretki. 11 lutego w 10 osób rozpoczęliśmy kolejną Nowennę pompejańską w intencji nawrócenia grzeszników całego świata. Dziękuję Ci Maryjo, za wszystkie łaski. Tobie zawierzam się po raz kolejny! Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
30.03.20 20:54

Bardzo , piękne świadectwo. Ja przez czas waszego odmawiania nowenny, będe starać się codziennie dziesiątek różañca za waszą 10 odmawiać.
Jak ksiądz przeczyta ,prosze o błogosĺawieństwo dla mnie i mojej rodziny. Bóg zapłać.

enia
enia
30.03.20 21:13
Reply to  mena

A Ty spryciaro…
Proszę Księdza proszę o błogosławieństwo dla nas wszystkich, dla całej Rodziny NP

Xyz
Xyz
30.03.20 21:36
Reply to  enia

Proszę Księdza w jednym z objawień maryjnych Matka Boża ostrzega przed ciemnością i trudnymi czasami jakie nadchodzą. Namawia aby wtedy zapalać gromnicę i trwać na modlitwie. Nakazuje aby NIE WYCHODZIĆ Z DOMU NIGDZIE!!!! Niech choć jeden ksiądz przemówi katolikom do rozsądku aby pozostali w tych trudnach czasach w domu, a nie komunia z mocno wystawionym językiem. Niech posłuchają zaleceń Matki Bożej (katolicy wierzą w objawienia) i uwierzą w Miłosierdzie Boże, że fakt że nie przystępują do komunii, nie chodzą do kościoła a są posłuszni zarządzeniom władz nie sprawi że zostaną potępieni! Władze kościoła prawosławnego wydały już odpowiednie nakazy. Wierzący Rosjanie,… Czytaj więcej »

Natalia
Natalia
30.03.20 21:47
Reply to  Xyz

Gdzie objawiła się Matka Boża, że ostrzegała przed ciemnością i trudnymi czasami? Chciałabym o tym poczytać.

też Ania
też Ania
31.03.20 22:24
Reply to  Natalia

Natalia, najlepiej poczytaj Pismo Święte, np. czytania z dnia, najlepiej z komentarzami mądrych księży. Objawienia nieuznawane przez Kościół, przed którymi ostrzegają Księżą zostaw.

Jolanta
Jolanta
30.03.20 22:05

Nowennę pompejanska zaczelam mówić we wrześniu za swego tate który miał raka wargi dolnej.Zaczelo go bolec coraz bardziej.Zaczal mniej jesc a przy tym schudl 22kg.Trwalo to do grudnia 2019roku .Na święta Bożego Narodzenia prawie nic nie jadł.27grudnia pojechalam z nim do szpitala i lekarz powiedział ze za późno już ale zrobi co w jego mocy. Zawsze na operację czeka sie dlugo .A tu termin 20stycznia!!!. Tato przed operacja pozegnal się z nami bo myślał że to koniec.Operacja się odbyla ,tato się obudzil i na trzeci dzień wyszedł ze szpitala.Za miesiąc byla druga operacja tzw. estetyczna w sumie nie cale trzy… Czytaj więcej »

Anna
Anna
31.03.20 00:16

Niedawno odmawiałam nowennę w intencji zawierzenia siebie i danych mi bliskich Niepokalanemu Sercu Maryi. Napisałam świadectwo o perłach wyciąganych z małży. Teraz jestem w trakcie odnawiania nowenny pompejańskiej za misjonarzy. Złożyłam obietnice włączenia się w akcję misjonarz na post i w ten sposób ją realizuje. W międzyczasie pojawił się ten koronawirus i od 16 marca włączyłam się w wspólną nowennę o zwalczenie tej zarazy. W trakcie tych nowenn dowiedziałam się z pewnego świadectwa o losowaniu patrona na cały rok. Mimo że część roku już zleciała postanowiłam wylosować patrona. Pomodliłam się żeby było według Woli Bożej i wyloswałam Maryję Niepokalaną i… Czytaj więcej »

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA