Anonim: Podziękowanie

Po ponad 2 latach od odmówienia Nowenny czuję, że powinnam podzielić się swoim świadectwem, a tym samym podziękować za wszystkie łaski, które otrzymałam.
Jak wiele osób tutaj poprzez odmawianie Nowenny chciałam odratować swój związek. Po 3 wspólnych latach mężczyzna, którego kochałam odszedł ode mnie. Modliłam się o jego powrót, o to aby zrozumiał, że przecież mnie kocha… (teraz wiem jak niewłaściwe to było). Nowennę odmówiłam, on nie wrócił. Zaczęłam doceniać to co się stało. Rozumieć, że rozstanie było tak naprawdę czymś dobrym. Zbliżyłam się poprzez to do Boga. Pomimo tego, że był to dla mnie okres czasu bardzo ciężki, to teraz po 2,5 latach wspominam go z uśmiechem dziękując, że to wszystko się wydarzyło i że czułam obecność Boga i Matki Bożej. Po roku kiedy już ułożyłam sobie życie, wszystko uporządkowałam, pogodziłam i poznałam kogoś innego… Były parter chciał wrócić. Niestety, nie potrafiłabym mu już zaufać bo próby powrotu były związane z wieloma jego kłamstwami. Ten związek nie miał sensu. Jestem przekonana, że wszystko co się stało było efektem moich modlitw. To Nowenna postawiła zupełnie przypadkiem na mojej drodze inną osobę. To rozstanie było mi potrzebne aby otworzyć moją duchową stronę. Niezapomniane chwile bliskości i spokoju.
Dziękuję całym sercem, że było mi dane trafić na tą stronę i czytać świadectwa. To one dały mi siłę do modlitwy. Nadzieję, wiarę. Dlatego mam nadzieję, że swoim świadectwem też przekonam kogoś, że warto. Warto odmawiać Nowennę Pompejańską bo nigdy żadna modlitwa nie zbliżyła mnie tak do Matki Bożej i nie dała do zrozumienia, że wszystko co się dzieje, nawet te złe rzeczy… jest po coś.
Jeśli to czytasz to wiedz, że wszystko będzie dobrze mimo, że teraz może nie jest. Wszystko oddaj Matce Bożej podczas modlitwy a to wszystko się ułoży.

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

  • Piękne świadectwo! Trwaj przy Bogu, jak najbliżej, jak najmocniej, jak naglebiej. Oddaj mu całe swoje życie, a On Ci zesle moc Ducha Świętego, która Cię poprowadzi i zbuduje Twoje życie na skale  Życzę dużo błogosławieństwa Bożego, ogromu Bożych łask i miłości Bożej, która trwa na wieki  Chwała Panu!

  • A ja serdecznie dziękuję Ci za to świadectwo, które daje mi siłę. Wszystkiego dobrego!

  • Ja również jestem w podobnej sytuacji po trudnym rozstaniu. Dojrzewam a chyba nawet już dojrzałam do tego, że to było potrzebne. Teraz jestem otwarta na nowa, lepsza i piękniejszą miłość. Beata 30.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!