Agata: zdrowie i praca:)

Dość długo zmagałam się ze skutkami złej przemiany materii, zapaleniem błony śluzowej żołądka, stanami zapalnymi itp. Badania nic nie wykazały, a ja byłam w bardzo złej formie. Nie potrafię wyrazić szczegółowo, ale czułam że coś niedobrego gdzieś się gromadzi, czasami czułam się bardzo słabo, nie mogłam się pozbyć pewnych dolegliwości w całym organizmie, trzewnych też nie. Często miewam brak dobrego trawienia. Wiele pomogły długo wstecz: odstawienie glutenu, potem dieta Hildegardy, modlitwa, dbanie o siebie, ale tak szybko choroby nie ustępują…modlę się o to by się poukładało i widzę postępy…:) na pewno NP o zdrowie zrzuciła ze mnie potężny ciężar mniej…czuję że tam gdzie było ciężko niczego gromadzącego się już nie ma! nie jestem jeszcze zdrowa ale to milowy krok do zdrowia:)
Druga NP była w intencji pracy, tak bym miała pracę w kontynuacji bez przerwy (kończyła mi się umowa). Dostałam przedłużenie na innym stanowisku -sekretarka, na którym jak do tej pory sobie radzę. Wiem że tak na razie jest bym mogła wrócić do formy i rozwinąć się dalej. Podjęłam pracę w sprzyjających warunkach, ludzie też obchodzą się życzliwie ze mną.
Warto wierzyć -bo na zaufaniu tylko może się rozwijać relacja z Bogiem,
wiem że tego zaufania trzeba mi się na nowo uczyć, nasz Jan Paweł II zadawał pytanie: „Co to znaczy modlić się?”-„to znaczy odczuwać swoją niewystarczalność poprzez różne potrzeby (…) jak np.potrzeba chleba (…) modlić się to poruszać się po orbicie sprawiedliwości i miłosierdzia(…) nauczyć się modlitwy to znaczy nauczyć się Ojca (…) nauczyć się Ojca to nauczyć się bezwzględnego zaufania (…) tego, że nigdy nie może Ci odmówić (…) [Ojciec] daje Ducha św. tym którzy Go proszą,(…) [Ojciec] zawsze daje ten największy dar”. Polecam JP II- Co to znaczy modlić się? na You Tube. To słowa od WIELKIEGO CZŁOWIEKA MODLITWY…
Od lat odmawiam NP i wiele zła z naszej rodziny, z mojego serca usunęła MATKA NAJŚWIĘTSZA i NAJCZULSZA poprzez MODLITWĘ, ile łask dostałam trudno zliczyć-OGROM. Czuję się pod najlepszą opieką także w tych trudnych sytuacjach życia.
Ufajcie i wierzcie i módlcie się- nie przestawajcie! To potężna broń, obrona od złego.
Chwała PANU i MATCE NAJŚWIĘTSZEJ za wszystko!
Z Bogiem! Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!