Ryszard: Modlitwa za duszę taty

Moją 3 NP modliłem się za dusze zmarłego Taty, który odszedł bez wiatyku. Był niewierzący.

Postanowiłem modlić się NP za Tatę i muszę powiedzieć, że już w pierwszych dniach modlitwy miałem pokój w sercu jakiego w życiu nie doświadczałem.

Myślę pod koniec nowenny że jest to znak, że Tata dostąpił łaski nieba. Pozdrawiam wszystkich i modlę się za wszystkich z całego serca.


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
GabrielaKasiaeniaAndrzejowaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Pokój w sercu to piękne uczucie.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Mąż mojej znajomej zmarł bez sakramentów świętych (jako osoba niewierząca) w szpitalu w którym pracował. Kiedy jego żona przyszła spakować jego rzeczy okazało się,że szpitalny kapelan powiedział jej,że przez 7 lat przyjaźnił się z jej mężem, spowiadał go i udzielał mu Komunii św. Zmarł w nocy po udzieleniu Wiatyku… wszystkim z rodziny trudno było w to uwierzyć ale ten kapłan zobowiązany bylnro zachowania tajemnicy i zgodnie z wolą zmarłego mógł o tym opowiedzieć dopiero po jego śmierci.
Wierzę,że Bóg ma swój plan dla każdej osoby i na szczęście nie zawsze jest tak, jak my to widzimy…

enia
Gość
enia

Zmarli potrzebują naszych modlitw

Kasia
Gość
Kasia

Mnie boli jedną rzecz, modliłam się o zdrowie dla umierającej cioci. Wiedziałam, że nie wyzdrowieje. Będąc w hospicjum ciocia przyjęła namaszczenie chorych ale bez komunii. Czy to też jest ważne? Myślałam, że umarła będąc zdrowa=przyjęła Pana Jezusa do serca. Nie można wymodlić czego chcemy… sad

Gabriela
Gość
Gabriela

Nowenna Pompejańska to najwspanialszy prezent, jakim możemy obdarować dusze zmarłych, cierpiących w czyśćcu. Oczywiście nie tylko pompejanka… można odprawić jedną część rożańca. Warto odmawiać koronkę do Bożego miłosierdzia, różaniec do 7 Boleści. Polecam także zaangażowanie w APDC oraz ADŚ. To codziennie zaledwie 3 Zdrowaśki – rano i wieczorem+krótkie modlitwy. Niezastąpiona jest także ofiara Mszy i Komunii św w ich intencji.