MS: Różaniec to potężna siła

Chciałabym zachęcić każdego do odmawiania Różańca Świętego ja postanowiłam odmawiać przez cały rok 2020 by Maryja zajęła się wszystkimi moimi sprawami w tym roku, a Ona już będzie wiedziała co poukładać i rozwiązać w pierwszej kolejności. Już na początku nowenny poczułam się tak jakby problemy nie istniały. Pierwsze odczucia to spokój, dużo radości w sercu, bezpieczeństwo, że Najświętsza Maryja mnie tuli do serca matczynego i zajmuję się każdą moją sprawą jaką mam w sercu i z którą nie daję sobie rady. Czuję, że Ona trzyma mnie za rękę i prowadzi. Odczuwam Jej ogromną miłość a każdy dzień z Nią jest wspaniały. Tylko Maryja się liczy w moim życiu, problemy zeszły na dalszy plan. To niesamowite uczucie jakby miało się wydarzyć za chwilę coś wyjątkowego. Ta radość która przepełnia moje serce, zniknęły lęki o przyszłość. Maryjo dziękuję, że Jesteś że na Ciebie zawsze można liczyć. Kocham Cię i dziękuję za dalsze cuda które czynisz w moim życiu.

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

 • Piękne Twoje postanowienie.
  Wcześniej ale również za Twoim przykładem ja postanawiam odmawiać Nowennę Pompejańską nieustannie. Za modlitwą w ZIEMI ŚWIĘTEJ wyprosiłam ogromne ŁASKI BOŻE – potomstwo dla córki Ani, po kilku latach za modlitwą Nowenny Pompejańskiej zaniosłam prośbę przed obraz NASZEJ MATKI w Świątyni w POMPEJACH – dar macierzyństwa dla córki Ewy.
  Teraz Nowenną Pompejańską modlę się za lekarzy o pomyślne leczenie i wyeliminowanie ciężkiej choroby u mojego męża Stanisława. Gorące prośby i modlitwę zostawiłam w Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu.
  Nowennę Pompejańską postanawiam odmawiać nieustannie w różnych intencjach, nałożyłam sobie postanowienie i będę odmówić za Dusze w czyśćcu cierpiące.

  • Mam wrażenia, że u mnie też. Tylu ludzi pisze o spokoju. Ja o niego proszę a mam ciągły stres, strach, lęki i myśli natrętne. Chyba jeszcze muszę poczekać. Choć mam nadzieję, że to dzisiaj jest ten dzień wyzwolenia mnie.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!