Monika: Bóg może wszystko

Po odmówieniu 6 Nowenn Pompejańskich jestem bardzo wdzięczna za otrzymane łaski i czekam na tą, na której bardzo mi zależy.
3 nowenny były w intencji dobrego męża… czekam i wierzę, że kiedyś będę mogła założyć rodzinę z tym człowiekiem. W dwóch intencjach prosiłam o małżonków dla mojej koleżanki oraz dla sąsiada. Życie tych ludzi zaczęło się bardzo zmieniać, chociaż nie spełniło się dosłownie to co było ujęte w intencjach.
Kiedy dowiedziałam się o tym, że za kilka miesięcy zostanie mi tylko 1/2 etatu w pracy zaczęłam modlić się o dobre warunki pracy (finansowe i relacje między współpracownikami). W sobotę skończyłam część błagalną nowenny.

W poniedziałek (drugiego dnia części dziękczynnej) miałam pierwszy telefon w sprawie pracy. Kolejnego dnia był następny telefon i następnego jeszcze jeden. Już 4 miesiące pracuję. Chociaż nie jest łatwo to mam nadzieję, że umowa zostanie przedłużona.
Chwała Panu za łaski, które otrzymałam.

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
agataeniaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Czy można odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego o 3 nad ranem?

enia
Gość
enia

można

agata
Gość
agata

a dlaczego miałabyś nie odmawiać? możesz odmawiać o każdej godzinie.