Melania: Dar macierzyństwa

Szczęść Boże,
Moje świadectwo nie będzie dotyczyło jedynie Nowenny Pompejańskiej, ale ogólnie mocy działania Boga i wstawiennictwa Świętych. W intencji zostania mamą modliłam się zarówno Nowenną Pompejańską oraz składałam swoją intencję na mszę w Pompejach, ale również powierzałam się wstawiennictwu św. Rity, św. Ojca Pio. Ponad 2 lata staraliśmy się z mężem o upragnione potomstwo. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy lekarskiej i już na etapie wyboru lekarza wierzę, że działała moc łaski Bożej. Lekarz nie musiał podejmować żadnych działań w moim zajściu w ciążę, bo jedynie zdążył zlecić szereg badań i w tym samym cyklu udało mi się zajść w ciążę, ale wierzę, że miał odegrać swoją rolę później w jej utrzymaniu. Już na samym początku okazało się, że mam niski poziom progesteronu co powoduje duże ryzyko utraty ciąży. Nie wiadomo było czy poziom ten nie rośnie ze względu na nieprawidłowości w rozwoju ciąży, czy ze względu na niedomogę ciałka żółtego. Już na wczesnym etapie zaczęły się plamienia. Na szczęście okazało się, że mimo poziomu tego hormonu i plamień zarodek się rozwijał dalej. Lekarz wdrożył leczenie wspomagające utrzymanie ciąży i udało nam się przejść przez pierwszy trymestr. Potem również nie obyło się bez komplikacji, ale dzięki doświadczeniu lekarza i jego uważności oraz opiece Matki Boskiej i Boga udało nam się wyjść z tego obronną ręką. Dziś nasze małe szczęście jest już z nami, ale gdyby nie decyzja lekarza o rozwiązaniu ciąży za pomocą cesarskiego cięcia mogło by być różnie, bo jak się okazało podczas operacji dziecko było okręcone pępowiną wokół szyi. Podsumowując podczas całej ciąży i jej rozwiązania mimo wszelkich zagrożeń i komplikacji czułam, że jesteśmy w dobrych rękach i Bóg nas nie zostawi. Trzeba jedynie wierzyć, że mimo pojawiających się przeszkód Bóg pomoże nam je pokonać.
Jestem osobą wierzącą, ale taką której w całym pędzie życia zdarza się zapomnieć o tym co najważniejsze i może się zagubić. Muszę przyznać że w całym pędzie zdarza mi się zapomnieć o modlitwie. Pan Bóg całe życie pokazuje mi, że mimo trudności jakie stawia w życiu przede mną pomoże mi je pokonać i zawsze w najgorszych sytuacjach czuję jego opiekę.

Dołącz do nowenny VIDEO!

 

Miesiąc ku czci

 

1 marca - 31 marca

św. Józefa


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Małgosia Sandecka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgosia Sandecka
Użytkownik
Aktywny
Małgosia Sandecka

Melanio, jesteś cudną osobą! Niech Twoje upragnione i tak pięknie wyczekane Maleństwo zdrowo Ci się chowa i rośnie na pociechę Bogu i ludziom!