Marta i Sławek: Uwolnienie i oczyszczenie dusz

Nowennę Pompejańską odmawialiśmy razem z mężem w intencji o uwolnienie i oczyszczenie naszych dusz z działań złego ducha, ja w intencji mojego męża a on w mojej intencji. Dzięki tej nowennie nasze modlitwy zostały przez Pana Boga za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny wysłuchane.

Poprawiły się nasze relacje małżeńskie oraz z innymi ludźmi – zaczęliśmy inaczej podchodzić do życia i tego co nas otacza. Pan Bóg i Matka Boża pomogli nam podjąć bardzo trudne życiowe decyzje jak na przykład zmiana pracy przez męża, która wywoływała u męża dużo stresu oraz niepokoju przez co mąż podłamał się psychicznie ale dzięki modlitwom już jest wszystko dobrze.
O nowennie dowiedziałam się od swojego męża a następnie od babć, które wcześniej modliły się za mnie i moje nienarodzone dzieci jak byłam w ciąży i już wtedy odczuliśmy łaski Matki Bożej. Obydwie moje ciąże to same problemy. Najstarszy synek urodził się z chorobą serduszka gdzie lekarze nie wiedzieli co mu jest ale za sprawą Pana Boga i pośrednictwem Matki Bożej wyszedł z tego i teraz już jest wszystko dobrze – wg nas to cud. Natomiast będąc w ciąży z młodszym synkiem okazało się, że doszło do konfliktu serologicznego groziło dziecku przetaczanie krwi w moim łonie, wyniki się pogarszały. W tym czasie babcie odmawiały nowennę pompejańską i została odprawiona msza w mojej intencji i naszego dziecka. Następnego dnia po mszy wróciłam do szpitala na przetaczanie krwi dziecku ale lekarze zrobili badania i stwierdzili, że wyniki się poprawiły na tyle, że nie trzeba wykonywać tego zabiegu, powiedzieli że to jakiś cud to nie możliwe, żeby tak wyniki się poprawiły. Synek urodził się zdrowy. Pan Bóg i Maryja byli z nami cały czas w tych trudnych dla nas chwilach. Nasze życie i nasze dzieci to ciągłe cuda i na każdym kroku czujemy ich obecność.
Po skończeniu nowenny chcielibyśmy dalej się modlić nowenną bo nam jej brakuje jak również spędzania czasu na modlitwie razem z mężem. Wiemy, że modlitwa jest ogromnym darem a dzięki nowennie pompejańskiej otrzymaliśmy od Pana Boga mnóstwo łask i darów, które teraz są naszym największym szczęściem .
Odmawiając nowennę pompejańską trzeba być bardzo ufnym, wytrwałym i cierpliwym powierzyć się bezgranicznie Bogu co by się nie działo należy trwać w modlitwie. Pomimo trudności, które towarzyszą przy odmawianiu nowenny Wierzcie z całego serca Panu Bogu a Maryi powierzajcie swoje modlitwy gdyż Ona za swoim pośrednictwem wyprasza u Pana Boga wszelkie dla nas łaski.
Marta i Sławek

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Mirka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mirka
Gość
Mirka

Chwała Panu. Dużo Łask dla Waszej rodziny