Lidia: Życie uczuciowe

Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od kilku lat zawsze Matka Boża mi pomaga i wspiera, samo mówienie różańca powoduje, że ma się spokój wewnętrzny. Od 9 lat byłam w związku z mężczyzną, z którym planowałam ślub Niestety okazało się, że jako były alkoholik niepijący od 11 lat, ale też nie uczestniczący w żadnej terapii nie pokonując 12 kroków alkoholika do dzisiaj nie wytrzeźwiał to znaczy, że po 2 pięknych latach chodzenia zaczął robić złośliwości, ubliżać, wszystko negować, ośmieszać moich znajomych i rodzinęOd 9 lat byłam w związku z mężczyzną, z którym planowałam ślub Niestety okazało się, że jako były alkoholik niepijący od 11 lat, obmawiał mnie, krytykował moją wiarę. Doszło do tego ,że rodzina i wszyscy znajomi przestała odwiedzać nas.
Jednak nadal darzyłam go uczuciem płakałam, starałam się wszystko wybaczać, ale było to trudne do zniesienia. W końcu postanowiłam modlić się Nowenną Pompejańską o to ,żebyśmy się w zgodzie rozstali – sama tego nie umiałam mu powiedzieć. W 27 dniu części błagalnej mój narzeczony oświadczył mi, że odchodzi ode mnie bez podania powodu. Doświadczyłam nadzwyczajnego cudu!!!! cudowna chwila- poczułam namacalną obecność i opiekę Matki Bożej. Rozstaliśmy się już mija 9 miesięcy nadal go darze uczuciem i życzę mu dobrze jest mi bliski, ale wspólne życie z nim by mnie zniszczyło.Nie chcę żadnych powrotów nie kontaktujemy się ze sobą. Matka Boża Pompejańska ochroniła mnie przed człowiekiem, który z każdym dniem był dla mnie i mojej rodziny gorszy. Jestem wdzięczna napełniona spokojem bo choć samotna to radosna codziennie rano dziękuję za ten cud.

Dołącz do nowenny VIDEO!

 

Miesiąc ku czci

 

1 marca - 31 marca

św. Józefa


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Mateusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Bardzo wartościowe świadectwo Lidio. Owoc mojej drugiej nowenny (chodź intencja była zupełnie inna niż skutek) to również uchronienie mnie przed osobą, za którą się modliłem.
Dlatego rozumiem Cię i mam nadzieję, że trafisz na tą drugą połówkę.