Lidia: Życie uczuciowe

Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od kilku lat zawsze Matka Boża mi pomaga i wspiera, samo mówienie różańca powoduje, że ma się spokój wewnętrzny. Od 9 lat byłam w związku z mężczyzną, z którym planowałam ślub Niestety okazało się, że jako były alkoholik niepijący od 11 lat, ale też nie uczestniczący w żadnej terapii nie pokonując 12 kroków alkoholika do dzisiaj nie wytrzeźwiał to znaczy, że po 2 pięknych latach chodzenia zaczął robić złośliwości, ubliżać, wszystko negować, ośmieszać moich znajomych i rodzinęOd 9 lat byłam w związku z mężczyzną, z którym planowałam ślub Niestety okazało się, że jako były alkoholik niepijący od 11 lat, obmawiał mnie, krytykował moją wiarę. Doszło do tego ,że rodzina i wszyscy znajomi przestała odwiedzać nas.
Jednak nadal darzyłam go uczuciem płakałam, starałam się wszystko wybaczać, ale było to trudne do zniesienia. W końcu postanowiłam modlić się Nowenną Pompejańską o to ,żebyśmy się w zgodzie rozstali – sama tego nie umiałam mu powiedzieć. W 27 dniu części błagalnej mój narzeczony oświadczył mi, że odchodzi ode mnie bez podania powodu. Doświadczyłam nadzwyczajnego cudu!!!! cudowna chwila- poczułam namacalną obecność i opiekę Matki Bożej. Rozstaliśmy się już mija 9 miesięcy nadal go darze uczuciem i życzę mu dobrze jest mi bliski, ale wspólne życie z nim by mnie zniszczyło.Nie chcę żadnych powrotów nie kontaktujemy się ze sobą. Matka Boża Pompejańska ochroniła mnie przed człowiekiem, który z każdym dniem był dla mnie i mojej rodziny gorszy. Jestem wdzięczna napełniona spokojem bo choć samotna to radosna codziennie rano dziękuję za ten cud.

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej.

- 8 GRUDNIA - 

Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski. 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mateusz
Mateusz
14.02.20 14:54

Bardzo wartościowe świadectwo Lidio. Owoc mojej drugiej nowenny (chodź intencja była zupełnie inna niż skutek) to również uchronienie mnie przed osobą, za którą się modliłem.
Dlatego rozumiem Cię i mam nadzieję, że trafisz na tą drugą połówkę.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x