Jolanta: Pokładam ufność w Bogu i Maryi

Składam to świadectwo, ponieważ w nowennie pompejańskiej obiecuję codziennie, że będę rozszerzać nabożeństwo do różańca świętego. Odmówiłam kilka nowenn w intencji uwolnienia męża od nałogów, nawrócenia dla niego i o to żeby w naszym domu nie było więcej strachu przed mężem i tatą. Nie zostałam dotąd wysłuchana, ale ciągle się modlę pokładam ufność w Bogu i Maryi. Moje nowenny nie były i nie są doskonałe ale proszę aby że mną modlili się moi święci patronowie, mój Anioł Stróż i żeby Duch Święty pomagał w modlitwie. Teraz modlę się za duszę w czyśćcu cierpiące prosząc je o modlitwę w moich intencjach. Jezu ufam Tobie

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

 • Módl się i nie przestawaj. Twoje modlitwy na pewno nie pójdą na marne. Zaufaj Bogu, choć to niełatwo, gdy nic się nie zmienia na lepsze. Pan z Tobą!

 • Nie ustawaj w modlitwie. Twoje modlitwy nikomu nie pomogą, oprócz Ciebie. Ale to często wystarczy, żeby żyć w pokoju ducha.

 • Polecam wyrwani z niewoli rozaniec na żywo prawie w każdy dzień o 21:20 i świadectwo tożsamość Ola pozdrawiam

 • Zgadzam się z tym, co napisały poprzedniczki. Jolanto, życzę Ci dużo siły i wytrwałości, nie ustawaj w modlitwie. Swoją postawą dajesz piękne świadectwo wiary.

 • Jolanto, modląc się i też szukając różnych sposobów na wyrwanie z nałogów Twojego męża, tatę Twoich dzieci cały czas obracasz się wokół spraw duchowych… I to jest piękne i myślę, że Bóg tak chce… Nawet jeśli przedłuża się czas oczekiwania, to w tym też ma cel, byś była z Nim jak najczęściej.
  Jezus powiedział kiedyś do O. Pio- synu, ile razy byś mi uciekł, gdybym cie nie ukrzyzowal… ”
  W Twoim liście jest ogólnie pokój, pomimo tego co przezywasz i pomimo długiego czekania, jestes spokojna, pełna nadzieji. Nie ma tu rozpaczy, a to znak, że dotyka Cię łaska Boża.
  Módl się nadal, Maryja sama da Ci dalsze znaki.
  Pozdrawiam☺️. Z Panem Bogiem!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!