Ilona: Ta modlitwa odmienia życie

Nowennę pompejańską odmawiam już ok 8 lub 9 raz. Nigdy wcześniej nie napisałam świadectwa. Moja ostatnia nowenna była o zmianę pracy. W dniu rozpoczęcia części dziękczynnej miałam rozmowę i tego samego dnia dostałam odpowiedź, że dostałam pracę. Wszystkie sprawy dotyczące zmiany mojej pracy potoczyły się szybko- dodam, ze w poprzedniej pracy obowiązywał mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia /więc nikt tyle by nie czekał na pracownika/,a w ostatniej chwili okazało się, że firma w której pracowałam została sprzedana i okres wypowiedzenia obowiązywał mnie tylko 7 dniowy. Dzięki temu mogłam zacząć nową pracę prawie od razu. Wszystkie sprawy dotyczące zmiany pracy potoczyły się błyskawicznie i pomyślnie, aż nierealnie. Poprzednia moja nowenna była o zdrowie i też Mateczka mnie wysłuchała. Obecnie odmawiam koleją nowenną już w intencji bliskich. Ktoś napisał, że modlitwa to nie koncert życzeń- to prawda. Ale ja wierzę, że ta modlitwa odmienia życie, dzieje się tyle dobrych rzeczy i człowiek ma w sobie taki spokój. Czuję się „wybrana”, że dane jest mi się modlić, prosić, dziękować. Życzę wszystkim wytrwałości i sobie również. Królowo Różańca Świętego módl się za nami. Dziękuję Ci Maryjo.

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
KasiaRenatakrystynaMagdalenaJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgosia Sandecka
Użytkownik
Zaangażowany
Małgosia Sandecka

Ta modlitwa odmienia życie. Tak!
Ilono, niech Ci się darzy w nowej pracy!
Wielu sukcesów dla Ciebie!!

Joanna
Gość
Joanna

Witam wszystkich. pisząc to świadectwo chciałabym zachęcić wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, gdyż warto poświęcić się Matce Bożej Maryji Pannie Nowennie Pompejańskiej. Odmówiłam w intencji zdania Prawa jazdy ale moje prośba nie została wysłuchana. Więc postanowiłam odmówić Nowenne Pompejańską w intencji za dusze w czyścicu cierpiące. W trakcie modlitwy pojawiały się trudności związane ze zdaniem Prawa jazdy, po prostu w pewnym momencie tak jakby szatan wyłanczał mi myślenie i nie chciał dopuścić do wyniku pozytywnego. Dopiero kilka dni przed końcem różańca, zaczełam błagać dusze o wstawiennictwo się do Boga Ojca Wszechmogącego i wybłaganie łaski o to bym w końcu zdała… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Też się modlę o zmianę pracy, ale na razie bezskutecznie.

krystyna
Gość
krystyna

Badz cierpliwa,,, mysle, ze juz wkrotce bedziesz miec nowa, lepsze prace.

Kasia
Gość
Kasia

Ja modliłam o pracę ale też bezskutecznie, ale wierzę że się znajdzie praca dla mnie.

krystyna
Gość
krystyna

Dziekuje Ci za pieknie napisane swiadectwo. Niech Ci Pan Bog dalej blogoslawi a Matka Najswietsza ma w swojej opiece.

Renata
Gość
Renata

Modlę się codziennie o wyjście z choroby nowotworowej.Gdy biorę do ręki różaniec ogarnia mne spokoj.i robi mii się lekko w sercu. Zapominam o cierpieniu i oddaje się cała Maryji .Napewno nie przestanę tej modlitwy kontynuować. Tą modlitwę mam wyrytą w sercu.